265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

czarne zakupy

Warto ryzykować zakup ekogroszka w interencie jeśli ten eko nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym?

Niczego nie ryzykujesz bo jeśli zawierasz umowę kupna to zawsze masz możliwość zwrotu towaru lub reklamacji. U sztygar.pl nawet jest 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny. W sumie nigdy nie korzystałem bo ekogroszek wysokiej klasy ma duza moc i bezpropobemowo się spala. Mogę tylko polecić a kupuje wlasnie na ich stronie w interencie bo nie chce i się jezdzic do Leroy i stać w kolejkach

Zakupy w necie sa najwygodniejsze i najbezpiecznijsze pod warunkiem ze kupujesz u uczciwego producenta. Wspomniany sztygar jest ok. Tez go mam w kotłowni i wlasnie zamowilem piatke bo dobra promkę mają. Taniej o 250 zł no i dostawa pod dom gratis. Recze za sztygara – solidny ekogroszek

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.