KLIMAWENT S.A. | wentylacja.com.pl

KLIMAWENT S.A. - logo

KLIMAWENT S.A.

Chwaszczyńska 194
81-571 Gdynia
Firma KLIMAWENT S.A. powstała w 1992 r. KLIMAWENT produkuje wentylatory, odciągi stanowiskowe, odsysacze spalin, urządzenia filtrowentylacyjne oraz szereg innych urządzeń przeznaczonych do obsługi uciążliwych procesów technologicznych.
KLIMAWENT świadczy również usługi w zakresie precyzyjnego cięcia rozmaitych elementów z blachy przy zastosowaniu nowoczesnych i wysokowydajnych technologii.
Firma nieustannie inwestuje w nowoczesną infrastrukturę i zaawansowane technologie, w kwalifikacje pracowników i skuteczne metody zarządzania, w badania naukowe i doskonalenie procesów i urządzeń.
Dzisiaj potencjał technologiczny KLIMAWENTU oparty o sterowane numerycznie obrabiarki sprawia, iż w dziedzinie jaką jest wentylacja, firma posiada nieograniczone możliwości zaspokajania potrzeb Klientów. Asortyment produkcyjny liczy ponad 120 starannie przygotowanych wyrobów – wszystkie są dziełem autorskim zespołu konstruktorów. Wszystkie przeszły pomyślnie próby w zakładowym laboratorium badawczo-pomiarowym.
Wszystko po to, aby zapewnić ludziom czyste powietrze na stanowiskach pracy. KLIMAWENT jako producent wyrobów przeznaczonych do ochrony ludzkiego zdrowia, jest blisko ludzkich potrzeb i problemów. Wiemy jak ważna jest dobra wentylacja w miejscu pracy. Aby móc sprostać stawianym wymaganiom, wszelkie zadania wykonywane są z wielkim zaangażowaniem całego personelu, starając się aby wentylacja KLIMAWENT dobrze służyła ludziom przez wiele lat.
Firma stawia na nowoczesność rozwiązań, funkcjonalność, wysoką jakość produkowanych wyrobów, ale także nowatorskie podejście do zarządzania, w którym powiązano aspekt motywacyjny z podniesieniem efektywności pracy.
Szczegółowa oferta wentylatorów: wentylatory dachowe, wentylatory ścienne, wentylatory przenośne, wentylacja odciągów stanowiskowych, wentylatory transportowe, wentylatory kanałowe, wentylatory wysokociśnieniowe, wentylatory w wykonaniu przeciwwybuchowym.

Dane adresowe:
Chwaszczyńska 194
Gdynia
Pomorskie
Poland

Obszar działalności firmy KLIMAWENT S.A.:
Producent:
  • Filtry, odciągi, urządzenia filtracyjne -> Odciągi miejscowe i urządzenia filtrowentylacyjne
  • Wentylatory -> Wentylatory stołowe, stojące i sufitowe
  • Wentylatory -> Wentylatory chemoodporne, temperaturoodporne, EX
  • Wentylatory -> Wentylatory dachowe
  • Wentylatory -> Wentylatory kanałowe
  • Wentylatory -> Wentylatory promieniowe i osiowe