274
276
226

Monter urządzeń wentylacyjnych

KLIMAWENT S.A.

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 31.08.2022 00:00

Opis stanowiska

- Montaż urządzeń wentylacyjnych w obiektach na terenie całego kraju.

Wymagania

- około 2 letnie doświadczenie zawodowe w montażu instalacji wentylacyjnych
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność pracy w zespole i dobrej komunikacji,
- dokładność i operatywność w działaniu,
- umiejętność dobrej organizacji pracy,
- gotowość do częstych wyjazdów;
- prawo jazdy kat. B (mile widziane),
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy

- zatrudnienie w formie umowy B2B lub umowy o pracę
- wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową
- narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych projektów,
- pozapłacowe świadczenia (między innymi prywatna opieka medyczna, karty Multisport).

Miejsce i termin składania dokumentów
CV prosimy przesyłać na adres kadry@klimawent.com.pl
do dnia 31.08.2022 roku
z dopiskiem „Oferta pracy –– monter urządzeń wentylacyjnych

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy umieścić poniższe klauzulę:

„Zgoda nr 1:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonego na stanowisko monter urządzeń wentylacyjnych zgodnie z ogłoszeniem z dnia 20-12-2021 umieszczonym na stronie www.wentylacja.com.pl, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) oraz Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. z poz 922)”.
„Zgoda nr 2:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez KLIMAWENT SA z siedzibą w Gdyni, ul. Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia”
-Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanym CV jest KLIMAWENT SA z siedzibą w Gdyni, ul. Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, Wydział VIII Gospodarczy pod nr KRS: 0000308902, NIP: 9581592135, REGON: 220631262. Kontakt pod nr 58 629 64 80; e-mail: iodo@klimawent.com.pl.
-Dane osobowe zawarte w przesłanym CV zbierane i przetwarzane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody nr 2 powyżej – dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez KLIMAWENT SA z siedzibą w Gdyni.
-Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanym CV będzie KLIMAWENT SA z siedzibą w Gdyni.
-Dane te będą przetwarzane przez okres trwania danego procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody nr 2 – przez okres trwania przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez KLIMAWENT SA z siedzibą w Gdyni. Maksymalnie do roku czasu od dnia złożenia aplikacji.
-Ma Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej zgody - do jej wycofania w dowolnym momencie, zgodnie z zasadami przewidzianymi przez rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
-Dane osobowe zawarte w przesłanym CV w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, przebiegu zatrudnienia, przetwarzane są na podstawie art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do tejże ustawy. Dane wykraczające poza zakres przewidziany w w/w przepisach, podawane są dobrowolnie i przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podane dane osobowe są niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji – ich niepodanie może spowodować brak możliwości uczestniczenia przez Panią/Pana w procesie rekrutacji.
-Ma Pani/Pan także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych.
-Ponadto, przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych.

+48 58 629 64 80