273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Zarobki projektanta z uprawnieniami

a w jaki sposob mozna zalatwic sobie tzw. 'fuchy po pracy'?? nie mam jeszcze uprawnien, ale pracuje w w biurze projektowym i oczywiscie z mila checia bym sobie dorobila przy takich fuchach.

Podbijam pytanie w jaki sposob mozna zalapac takie fuchy dodatkowe? jakie to sa projekty? czy sa to np projekty przylaczy i instalacji domowych tylko czy cos jeszcze? Chodzi mi o takie male projekty ktore mozna robic na wlasna reke prywatnie w domu.

słabo koledzy, ja mam uprawnienia, od 2go roku studiów robiłem w biurze proj. zaczynałem od 800zł w 2006 poprzez 1200 az do 1500 netto w 2010. Dobrze że wcześniej chodziłem do technikum i jestem monterem instalacji to wyjechałem do Austrii, tutaj obecnie 3 letnie doświadczenie, 12E/h, około 40h/tygodniowo.
Chetnie bym ugasił płonącą polske ale benzyną!

koleżko ja mam tak samo uprawnienia i proj i wyk. i robiłęm za grosze to teraz montuje rurki w DE , 18E/h na własnej działalności, w 2 lata na dom w polszy zarobiłem, teraz mieszkanie w GDA. Pozdrawiam z DE

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.