273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

serwis Clima Produkt

Wstyd Panowie, zachowujecie się jak banda rozjuszonych byczków. W pelni popieram Wyllego i Gnoma.
Szanowny Panie Gościu - odpowiedz na pytanie Gnoma, skoro chcesz u sunąć problem, może jakoś poradzimy.
Oczywiście sugeruję aby w pierwszej kolejności "byczki" wykazali się swoją inteligencją i wiedzą.

witam !
Wydawało mi się, że mój ostatni post był dość przejrzysty. Pozwolę sobie powtórzyć z niego dwa zdania "...nie mam zamiaru nikomu tłumaczyć się na forum. Nie ma zamiaru za pomocą forum prosić CP o przyjazd i naprawę ich zepsutych od zeszłego roku rządzeń...". Jesli kompetentni ludzie z CP bywają na forum to jakiekolwiek dane, które miałbym tu podawać są zbędne. Przecież CP dobrze wie jakie zgłoszenia do nich trafiły i których problemów z ich urządzeniami do tej pory jeszcze nie zlikwidowali. Z całym szacunkiem dla osób pragnących mi pomóc, nie wydaje mi się zasadnym wprowadzać Was w szczegóły bo i tak nie macie żadnego wpływu na działanie serwisu firmy CP. Dwukrotnie już pisałem, że celem powstania tego wątku była chęć ostrzeżenia innych przed "sprawnym" serwisem firmy CP, a tym samym cała firmą CP (no bo niby po co kupowac urządzenia, które w przypadku awarii długi czas stoją bezużyteczne) jak i również chęć uświadomienia firmie CP ( i innym działającym podobnie),że działając w ten sposób kręcą bicz na siebie bo w obecnych, medialnych czasach złe wieści rozchodzą się szybko i na dość szerokim obszarze ( co umozliwia m.in. to forum). Z mojej strony temat uważam za zamkniety.
pozdrawiam

Faktycznie temat został wyczerpany skoro nie chcesz upawdopodobnić zarzutów.
Jeżeliu firma nie wywiązuje się z obowiązków wynikających z gwarancji to od tego są sądy.
Dla mnie jesteś niewiarygodny i równie dobrze można przyjąć,że wymagasz czegoś co Ci się nie należy.
W ten sposób można oczernić każdą firmę,gdybyś miał odwagę się chociaż podpisać wtedy uwierzyłbym w możliwość zasadności Twoich zarzutów.
Pozdrawiam Władysław Urbański AWAX sp.z o.o.

witam
podaj namiary Gość to sprawdzimy Dzwoniłem do centrali do nic nie wiedzą o zaległych sprawach z zeszłego roku

CP Południe, Cp Południe..tu CP Północ. Znalezlismy zgłoszenie awarii. Kolega Bartek podłożył je pod nózke bujającego się stolika w Centrali, myslał ze w ten sposób zlikwiduje dwa problemy ale nie udało się. Znów mamy tego marudnego gościa na głowie. I znów nam się stolik buja :-((
CP Południe, CP Południe...bez odbioru

AWAX , czy ty przypadkiem nie z Nadarzyna? , bo widzę tam taką firmę?

Wally ,nie wiem jakie to ma znaczenie ,ale nie jestem z Nadarzyna.
Ja jestem ze Szczecinka.

Po prostu widze dużą firmę AWAX Sp. z o.o. w Nadarzynie z wielkim budynkiem, gdzie sprzedają śruby i inne duperle z branży metalowej - myślałem ,że tam się zakonspirowałeś. Jka widać zbieznośc nazw sp. z o.o.

Po prostu widze dużą firmę AWAX Sp. z o.o. w Nadarzynie z wielkim budynkiem, gdzie sprzedają śruby i inne duperle z branży metalowej - myślałem ,że tam się zakonspirowałeś. Jka widać zbieznośc nazw sp. z o.o.
Moja istnieje od 1985 r. i pochodzi od Anna,Władysław,Agnieszka to moja rodzina ,a X to pracownicy.

Wally & AWAX jeśli chcecie pogadać o historii firmy AWAX to otwórzcie sobie proszę nowy wątek a nie utrzymujecie tu na "szczycie" wstydliwy dla nas temat naszej nieporadności serwisowej. Myśleliśmy, że niedługo schowa się on na drugiej stronie a wy se tu pogaduszki urządzacie. Mamy tylko nadzieje, że nie zaczniecie w tym wątku omawiać życiorysów pracowników AWAX-u bo my nigdy nie zejdziemy z afisza.
...bez odbioru

witam
Z radością pragnę oznajmić iż firma CP po kilkumiesięcznych przygotowaniach do tak skomplikowanej operacji jaką jest naprawa swoich urządzeń DOKONAŁA TEGO.
pozdrawiam

Zapomniałem dodać, że kilkumiesięczna zwłoka jest chyba całkiem normalna w procedurach CP ponieważ nie było ani żadnego tłumaczenia się z ich strony ani słowa PRZEPRASZAMY, którego troszkę oczekiwałem.
pozdrawiam

hehe - potęga Internetu
warto wiedzieć co czasami wyrabia CP a i też znać sposób w jaki jej rezolutni figurancji CP Północ i Południe komentuje sprawy
kupimy my od Was centrale, taaaak kupimy, hehe

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.