Piotr ty wiesz co ty ryzykujesz? Jak kominiarz wykryje twój wentylator? Nie wiesz?! A no ja już to ćwiczę! Po obejrzeniu kominów, że są do d.. kominiarz nakazał mi zdemontować wszystkie wykryte wentylatory! No i jest problem! Dostał dziś wezwanie do usunięcia błędów swojego Protokołu. TVN kilka lat temu wykrył, że dadzą zaświadczenie na podłączenie gazu nawet jak nie ma komina. Ale kilka lat temu to 2 albo 3 było jeszcze tych "sprawiedliwych", a teraz jak dano im zabawki w postaci wiatraczków, to nie rozumieją co to jest całkowanie pola prędkości. Już dawno podejrzewałem, że wszyscy kominiarze to jedna wielka mafia. A teraz uzyskałem na to potwierdzenie. Piotr ty masz w domu tylko 1 wentylator? Jeśli tak , to oddychaj tylko wtedy kiedy go włączysz. Nie wierz monografiom które podają, że CO2 nie szkodzi. Teraz już masz obligatoryjny ucisk w głowie, bo 400 ppm przy którym to się pojawia jest od wielu lat przekroczone nawet za oknem! Chińczycy w br. ustalili, że myszy uciekają z domu powyżej 2000 ppm, albo robią się tacy jak nasi politycy. Najciekawsze jest jednak stwierdzenie w monografii, że przy 5-10 % CO2 (50 000ppm) to możesz mieć kłopoty z oddychaniem, co jest przekładem z polskiego na polski Recknagla, że przy 6% CO2 zaciągniesz się i padniesz jak po podaniu kurary! Polecam Ci Piotr kup najpierw moniTOX3, a potem wydaj na wyłącznik! Jak będziesz wiedział ile masz CO2 w chałupie jak nie włączysz. Pamiętaj ja dopiero znowu składam wniosek o wprowadzenie Prawa Newton do budownictwa, bo przez Sąd Administracyjny mi się nie udało! Jak myślisz Piotr podanie o świeże powietrze, już niech będzie z tym uciskiem w głowie ( >400ppm)mam pisać do Premiera, czy Prezydenta? Piotr ja sądzę, że mam jeszcze jedno wyjście dałem kominiarzowi zadania , aby policzył 2 kominy. Post o tym jest i na forum. (Ale nikt nie policzył) . Myślą ze to są żarty. A to jest sondaż. Ja jestem leniwy, bo i tak jak sięgnę do Degona ( to podobno był jedyny facet co potrafił policzyć i ułamki i pierwiastki), to z wykresów wynika, że nie ma co brać się za obliczenia. Jak jednak to policzę, to nie wiem czy Degon jeszcze żyje! A jak nie, a ja policzę to i tak nikt tego nie sprawdzi! Myślę wiec o takim innym zbiorowym wyłączniku dla kkp- jako TRUCICIELU! Pomyśl Piotrze oni pilnują bo Ty cały efekt cieplarniany chcesz pogorszyć jednym wyłącznikiem. Zastanów się chłopie co ty robisz? Może ty masz kanał zbiorczy. Bo ja nie mam! A i tak podpadłem krajowemu terroryście!