273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Proszę o opinie

Jeszcze raz ja, Jak jestes dobry to firma czesto sama z siebie daje Ci podwyzke, mowie to z wlsnego doswiadczenia. Nie spotkalem takiego zachowania w PL, to raczej nie miesci sie w glowach "polskich byznesmenow".
Pozdr.

Pracodawca, może być skąpy, czy nawet złodziej, ale nie idiota, nie zapłaci za mało za coś co przynosi zysk. Zresztą sam piszesz ,że Cię docenił bez Twojej interwencji. Pracownik by dobrze wydajnie pracował i był związany z firmą musi mieć dom samochód i spokojną głowę. Natomiast taki co na to i na mnie nie zarobi to mnie nie interesuje. A 1200 zł .... przecież umówmy się, z tego młody człowiek nie wyżyje, więc oczywistością jest, że będzie brał fuchy, kąbinował, czy nawet kradł. W życiu nie zatrudniłbym kogoś komu miałbym płcić 1200 zł!!!!!.

To ile płacisz Panie TB

Fajnie jest obserwować pracodawców jak nagle podwyższają pensje nawet o 50% kiedy brakuje im rąk do roboty. Nagle nie płaczą że zusy itp. Teraz ich stać. W wiekszości przypadkó - moim zdaniem - to jest właśnie tak - po co dać, kiedy to co dam mogę mieć ja, a prawda jest taka, żeby pracownik szanował, musi być szanowany - takie zwykłe stosunki międzyludzkie.

Żeby być dobrym szefem trzeba popracować jakiś czas pod kimś innym.

Napewno więcej niż 1200Euro.

Wydaje mi się gościu że za bardzo byś chciała od razu zarabiać niewiadomo ile. Spkojnie, zdobądź trochę doświadczenia bo po studiach naprawdę jeszcze dużo brakuje ci wiedzy. Sądzę że więcej nauczysz się w biurze projektowym. Myślę że 1500 po studiach to naprawdę nie jest tragedia i po jakimś okresie próbnym jeżeli się sprawdzisz to pracodawca niebędzie miał nic przeciwko żeby podnieść twoje wynagrodzenie do 1800 - 2000 na rękę.

Panie Andrzeju, ależ ja wcale nie chcę zarabiać "nie wiadomo ile" pytałam z ciekawości ile można zarabiać po jakimś czasie i ile mam mówić na rozmowach kwalifikacyjnych (do tej pory mówiłam 1000zł.) Uważam, że 1500zł. netto dla osoby po studiach, bez doświadczenia w branży to bardzo dobra wysokość wynagrodzenia.
Za 1200zł. również wyżyję, gdyż mam odłożone pieniążki z pracy w firmie w której pracowałam przez kilka lat (nie w branży), dodatkowo mam męża, który też pracuje, więc Panie T.B. nie można sądzić, że jak ktoś jest w stanie pracować za 1200zł. to złodziej itd. Wydaje mnie się, że to trochę niesprawiedliwe, A co mają powiedzieć ci którzy w KFC pracują albo na kasie w TESCO? to też złodzieje? hm...

może zarabiają 1200 ale dlicz zarcie, i też kombinują. uwazam, ze za 1200 zł to nie może być wydajny zaangazowany pracownik. ale jak sobie tyle zyczysz i tak sie oeniasz to możesz być pewna , że wiecej nie dostaniesz.

Nie zanizaj stawek na rynku.Mów min. 1500zł.Jak cie mają przyjąc to i tak cie przyjmą za 1200 czy 1500.pozdrawiam i powodzenia.

ceń się, bo jak nie będziemy się cenić, to projektant po 3 latach pracy będzie zawsze zarabiać 2000zł. Na początek (3 miesiące powiec 1800zł) a póżniej jeżeli będziesz coś robił / robiła to powyżej 2500zł w okolicach 3000zł. Pieniadze są na rynku i jak mamy je podnosić to teraz. Pozdr

Się to możesz cenić! Cenić twoją widzę i pracę musi pracodawca i klient. Jak się ma dyplom , wiedzę i pomysły warte 1500 to się dostaje 1500.

jako doradca techniczno-handlowy myślę, że zaraz po studiach poniżej 1200zł bym nie schodził... A czy więcej...to zależy czy praca w biurze, czy w terenie...
No i nie ukrywajmy zależy od miasta w jakim mieszkasz, czy chcesz pracować.
Na początek spokojnie bym mówił 1500zł.
Jeśli chcesz być doradcą i jeszcze mobilnym(jeżdżenie po firmach)to powiem Ci, że nie jest to łatwy chleb... Szczerze mówiąc,tym bardziej dla kobiety wybrałbym pracę jako projektantka. Zrobisz uprawnienia i zaczniesz zarabiać. A w trakcie robienia ich, jak będziesz dobra to i tak dorobisz małymi projektami kilka złotych niezłych. Tym bardziej, że w wielu biurach proj są premie kwartalne i to często niezłe. Ale generalnie jako młoda asystentka projektanta myślę, że jak dostaniesz 1200 to dobrze:)Projektanci mają też inne źródła dochodów - oczywiście Ci z uprawnieniami i robiący sensowne projekty.
Pozdrawiam i powodzenia życzę...Nie tak dawno miałem podobny dylemat co Ty.

oradca techniczno handlowy za 1200.... przecież sprzedaż jedną wentylację do domku i masz na materiałch 3000 do przodu,

wyłóż tylko kasę na całość,zamontuj i poczekaj az zapłaci INWESTOR INDYWIDUALNy

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.