273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Prośba o pomoc w rozwiązaniu tych pytań HVAC

Robercie ciekawe czy tak znałeś wszelkie przepisy na studiach jak sądzę - dziennych - jak śledzę forum to i dotychczas nie poznałeś podstawowych

No ale nasz Paweł to eewidentnie nie zna przepisów ponadto nawet nie próbuje sam rozwiązać problemów tylko idzie na łatwiznę. Nie mówię że wszystkie pytania są łatwe - ale niektóre z nich są proste ... o tym uczą na na każdej uczelni. Tak więc postawione pytania świadczą o poziomie pytającego.
Co do studiów dziennych i zaocznych - to nie one decydują o wiedzy tylko osoba która je zdobywa.

Szkoda mi...tego forum. Bo autor wątku, ignorant (ale szukający) nie znalazl odpowiedzi na 3/4 pytań.Wcale nie oczywistych, raczej ignorancko sformułowanych.(pyt. 2,9,10)I jeśli ktoś twierdzi, że uczą tego na każdej uczelni i że to wie każdy, to dopiero IHMO ignoranctwo. Znalazł za to Paweł 10 postów o kompleksach, z inwektywami. Po co ?

Co do forum, to faktycznie, poza wątpliwą rozrywką w postaci powyższych przepychanek, praktycznie niczemu więcej ono nie służy. Jakoś nie zauważyłem tutaj rzeczowych odpowiedzi na konkretne pytania. Przy czym nie chodzi mi o akademickie watpliwości, lecz raczej o problemy techniczne, jakie trafiają się na budowach. Na innych forach nie problemu z uzyskaniem odpowiedzi.

Bo ludzie przychodza tutaj sie poodprezac i troche poprzepychac pani melaso a nie "rozmawiac o sprawach technicznych". Badzmy szczerzy - jak ktos czegos nie wie to pyta starszych stazem z pracy albo kolegow z branzy a nie zadaje tutaj pytan. Proste? Calkowicie nie wiem dlaczego to jest takie niezrozumiale.

znam fora, gdzie można sie czegoś dowiedzieć. Zwłaszcza jeśli chodzi o eksploatacje. Bo jeśli chodzi o projektanntów, to nie wymagam od nich żeby sie dzielili posiadaną wiedzą. Zwłaszcza, że nie jest zbyt imponująca

Odpowiedzi udzielił ro-bi i to w najlepszy możliwy sposób - wskazał ich źródło.

Zwłaszcza, że nie jest zbyt imponująca
Zapewne pani wiedza jest bardziej imponujaca niz wszystkich projektantow razem wzietych hahaha.

To Melasa jest kobietą? Niezłe. Cały czas myślałem, że to facet.

z tego co mi wiadomo jest to syrop ale jak juz sie ktos tak nazwal to raczej byloby kobiece imie... tak jakos kobieco brzmi.

Niom:) To syrop, który jest produktem ubocznym produkcji cukru. Pytanie, czy nick jest związany ze słowem "uboczny", czy cukier:) W przypadku kobiety to drugie oznaczałoby samą słodycz:)

Robercie ciekawe czy tak znałeś wszelkie przepisy na studiach jak sądzę - dziennych - jak śledzę forum to i dotychczas nie poznałeś podstawowych
:) zacytuj gdzie Panie noname :)

Szkoda mi...tego forum. Bo autor wątku, ignorant (ale szukający) nie znalazl odpowiedzi na 3/4 pytań.Wcale nie oczywistych, raczej ignorancko sformułowanych.(pyt. 2,9,10)I jeśli ktoś twierdzi, że uczą tego na każdej uczelni i że to wie każdy, to dopiero IHMO ignoranctwo. Znalazł za to Paweł 10 postów o kompleksach, z inwektywami. Po co ?
wg mnie:
ad2 fakt ..źle sformuowane
ad9. tylko o ile wymaga tego technologia np produkcji, przechowywania itp. (no i mam nadzieję że wiemy czym różni się klima od chłodzenia)
ad10. nigdzie
:)

Ja jednak podtrzymam swoje stanowisko odnośnie kolegi Pawła. Jako niedaleki absolwent inżynierii środowiska reprezentuje wiedzę z drugiego roku studiów. I to jest chyba oczywiste.
W trakcie studiów z pewnością nie poznałem ustawy o substancjach, ale Panowie i Panie...najważniejsze czego uczą studia to wytrwałości i umiejętności wyszukiwania informacji natomiast zakres powyższych pytań dotyczy wiedzy uczelnianej.

piszesz Robciu i sam o sobie piszesz brednie - poczytaj dopiero napisz - to "tylko" czasem jest bardzo ważne - i to trzeba uszanować - podobnie jak "tych po zaocznych" Mądrusiu!! - pomyliłeś się i kolejny raz twierdzę że nie znasz przepisów, tu kropka.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.