273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

podłogówka pod parkietem ?

jak najbardziej tak nie masz sie o co martwic, polecam jako drzewo na pakriet dębinę tylko strasznie długo schodzi sie z polerowaniem ale efekt jest powalający :))

jeśli masz jakiś problem, możesz się skontaktować z KAN Therm, na pewno Ci pomoga i doradza jeśli chodzi o materiały i ewentualny wpływ ogrzewania na parkiety. Warto czasem sprawdzić i popytać u fachowców ;)

jeśli chodzi o doradzanie klientowi to do tej firmy zawsze możemy spokojnie się zwrócić

nawet poleca dobrego podwykonawcę, jeśli zajdzie taka potrzeba ;) ostatnio dzwoniłem do KAN Therm i pytałem się o podwykonawców. Przysłali mi listę autoryzowanych podwykonawców.

tego to już nie wiedziałem, ale jeśli to prawda to super

prawda prawda ;)
KAN Therm współpracuje z wykonawcami szkoląc ich, tworząc im promocje, program lojalnościowy. Ma wykonawców, których poleca na swojej stronie -Autoryzowanych Wykonawców. Aby ktoś mógł nim zostać musi przejść szkolenie i wykonać bezbłednie co najmniej 3 instalacje, które są dokładnie weryfikowane przez doracdów technicznych firmy. Jeśli autoryzowany wykonawca zrobi błędy w instalacji i zgłoszono reklamację wykonawca może stracić autoryzację.

no to super, masz dodatkową gwarancję, że instalując dobrą jakościowo instalację podłogową zostanie ona dobrze zamontowana i wiesz, ze nie powinno nic się stać :D

ważne, że wiesz na czym stoisz!! warto zawsze myśleć o gwarancji - bo gwarancja to podstawa, wtedy spokojniej śpisz ;)

no tak mają 10 lat gwarancji na gotowe instalacje :p

w KAN-Therm od 10 do 15 lat gwarancja ;)

a 15 lat to na jakieś inne systemy, elementy?, bo ja tylko wiem, że na gotowe instalacje 10lat

z tego co wiem, to 15 lat gwarancji KAN Therm daje na zestaw Push Platinum

Podobne te instalacje są bardzo dobrej jakości i tak będą działąć dużo dłużej niż obejmuje gwarancja?

myślę, że spokojnie systemy KAN Therm posłużyć moga nawet dożywotnio ;)

proste dobra firma, wysoka jakość i długa żywotność

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.