273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Po studiach......pierwsza praca

nic nie zrozumiałeśv" milczenie jeste złotem"...Koniec

nic nie zrozumiałeśv milczenie jeste złotem...Koniec
Ja panu nie zabraniam milczec. Z tego co mi wiadomo ma pan prawo do wolnej wypowiedzi jak i do milczenia jedynie co moge powiedziec, ze bardzo sie z pana decyzji ciesze.

Skończyłem wlasnie studia magisterskie wentylację i klimmatyzację. Zatrudniłem się trzy miesiące temu w małej firmie zajmującej się wentylacją. Zajmuję się ofertowaniem, kosztorysowaniem i trochę projektuję.
Szef zaproponował mi w 4 miesiącu 800 zł netto. Wczesniej zarabialem 700zl. Nadmienie jeszcze ze jestem z Krakowa.
Jest wogle sens tam pracować? czy od razu rezygnowac i nie tracić czasu?

Chyba żartujesz? Może pracujesz na pół etatu:) Poszukaj sobie czegoś lepszego. Nie powinno być z tym problemu. Twoje miasto należy do najdroższych, więc za tyle kasy to Ci na tramwaj do pracy nie styknie:)

4 po 800 w misiącu ?? tygodniówki płaci by byle czym oczy zamydlić. Nie daj się robić w wała za 3200 miesięcznie.

4 po 800 w misiącu ?? tygodniówki płaci by byle czym oczy zamydlić. Nie daj się robić w wała za 3200 miesięcznie.
Podstawowka dobra sprawa. Ucza tam czytac ze zrozumieniem.

Gdyby skończył podstawówkę nie poszedłby do roboty za 800 złoty

Dziękuję za opinię. Nie będę przedłużał umowy.
Zaczynam poszukiwania nowej pracy.
Więc mam kolejne pytanie.
Ile mogę się spodziewać na początek w nowej pracy np. jako asystent projektanta, czy też na innym stanowisku. Mam niewielkie doświadczenie, ale jakieś mam. Chęci do pracy też mi nie brakuje.
Mam też nadzieję że tym razem trafię na lepszą firmę:)

2-3 x więcej niż masz obecnie. Wszystko zależy od Twojej wiedzy i jak wypadniesz na rozmowie. Powodzenia w poszukiwaniach i w nowej pracy.

Dziękuję za opinię. Nie będę przedłużał umowy.
Zaczynam poszukiwania nowej pracy.
Więc mam kolejne pytanie.
Ile mogę się spodziewać na początek w nowej pracy np. jako asystent projektanta, czy też na innym stanowisku. Mam niewielkie doświadczenie, ale jakieś mam. Chęci do pracy też mi nie brakuje.
Mam też nadzieję że tym razem trafię na lepszą firmę:)
Hej chlopie nie "spodziewaj sie" tylko szukaj i bierz ile daja. Jesli bedziesz czul sie niedoceniony to nie bierz. Nikt nie jest ci tego dokladnie powiedziec.

dzieki chłopaki za rady!
rozeslalem pare cv, dostalem 3 oferty pracy.
wybralem najciekawsza.
zaproponowali na poczatek 2,5 x tyle co mialem tam, a perspektywa wzrostu wynagrodzenia jest bardzo realna. dostalem ponadto samochod firmowy.
macie racje trzeba sie cenic!

sam jesteś d....
wez pod uwage takich ludzi jak ja
po sredniej szkole elektronik- automatyk przmysłowy ( kierunek jak najbardziej pod kątem seriwsu)
byłem administartorem sieci osiedlowej
kończe studia na Politechnice Lubelskie
zaczołem kierunek budowlany zaocznie
i nie jestem palcem robiony
umiem posługiwac sie prawie wszystkimi elektro narzędziami
miernikami i innymi duperelami a jak nie to co to za problem sie nauczyc
tokarki, frezarki, i troche spawac umiem
hydrauliki tez sie imałem. gwintowałem, skręcałem lutowalem miedz
jestem ambitny i inteligetny i cholernie szybko sie ucze
i do tego chce sie uczyc jak najszybciej
pracuje jako młody serwisant kolowni a zaraz klimatyzacji dużych rozmairow
i to wszystko w półtora roku na studiach dziennych
a ten wentylatorek twój to co to za problem podłaczyc
i najlepiej ja sie nie wie to spier..a nie sie zapytac...nie no bo sie czepia ,głupi jest a ty penie sam byles glupszy od nie jednego znich
i nie wiem chyba ze ty tarfiasz na samych debili po studiach
więc sam sobie pomyśl czy lepiej jest ci zatrucnić dobrego
takiego jak ja czy starego pierdziela z dużym stażem ..robić sie mu niechce..uczyć też..nei rozwija sie..zmeczony..
a jak sie zejdzie paru tych twoich serwisatntow to robota idzie srednio i cos zasze jest nie dokończone.....
normanlie wnerwia mnie takie gadanie
postaw człowieka do roboty i zobacz co jest wart...
często gesto bywa tak ze typ przychodzi i mówi co u mnie mimo ze na papierze tego nei ma bo an czarno i co tez debli...
..wrrrr

a ponadto niby mam byc pomocnikiem bo mój starz to 1,5 roku ja wszystko robie sam ,sam sie dowiaduje sam podłaczam sam programuje, sam rozwiązuje problemy, a jak coś nie tak pójdzie to ja odpowiem zajram sprzet warty setki tysiecy złotych.
sporadycznie przychodze czysty do domu..
a serwisanci codziennie czysci...
wiecco ja jestem serwisant,monter czy pomocnik ile ja powinienem zarabiac??
no niech sie kto wypowie..

To smutne, że po studiach można być takim analfabetą Kubo. Trochę skromności, bo widać, że aż taki rewelacyjny nie jesteś. Wierzyć we własne umiejętności to nie znaczy je mieć.

sam jesteś d....
wez pod uwage takich ludzi jak ja
po sredniej szkole elektronik- automatyk przmysłowy ( kierunek jak najbardziej pod kątem seriwsu)
byłem administartorem sieci osiedlowej
kończe studia na Politechnice Lubelskie
zaczołem kierunek budowlany zaocznie
i nie jestem palcem robiony
umiem posługiwac sie prawie wszystkimi elektro narzędziami
miernikami i innymi duperelami a jak nie to co to za problem sie nauczyc
tokarki, frezarki, i troche spawac umiem
hydrauliki tez sie imałem. gwintowałem, skręcałem lutowalem miedz
jestem ambitny i inteligetny i cholernie szybko sie ucze
i do tego chce sie uczyc jak najszybciej
pracuje jako młody serwisant kolowni a zaraz klimatyzacji dużych rozmairow
i to wszystko w półtora roku na studiach dziennych
a ten wentylatorek twój to co to za problem podłaczyc
i najlepiej ja sie nie wie to spier..a nie sie zapytac...nie no bo sie czepia ,głupi jest a ty penie sam byles glupszy od nie jednego znich
i nie wiem chyba ze ty tarfiasz na samych debili po studiach
więc sam sobie pomyśl czy lepiej jest ci zatrucnić dobrego
takiego jak ja czy starego pierdziela z dużym stażem ..robić sie mu niechce..uczyć też..nei rozwija sie..zmeczony..
a jak sie zejdzie paru tych twoich serwisatntow to robota idzie srednio i cos zasze jest nie dokończone.....
normanlie wnerwia mnie takie gadanie
postaw człowieka do roboty i zobacz co jest wart...
często gesto bywa tak ze typ przychodzi i mówi co u mnie mimo ze na papierze tego nei ma bo an czarno i co tez debli...
..wrrrr
Z takim starzem to sam i bóty hyba wionżesz?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.