273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Mała gastronomia ratunku!!! Pilne

Też mi się wydaje że bez pomocy fachowców się nie obejdzie. Zobacz sobie ofertę firmy Jeven, oni specjalizują się w montażu profesjonalnych central wentylacyjnych w lokalach gastronomicznych, i na pewno będą w stanie Ci pomóc.

Co to za kanonada reklam firm dostarczających okapy? Gość ma problem z sanepidem a nie z samym okapem. Wg mnie na podstawie projektu technologii projektant powinien opracować projekt wentylacji lokalu. To mały lokal i taki projekt będzie kosztował parę stów. Na tej podstawie będzie wiadomo co zrobić. Wywiew na ścianę? Słabo to widzę a już nie widzę wywiewu z okapu. Zanieczyszczone zapachami powietrze oznacza podwojenie odległości od okien, czerpni itp. zgodnie z rozporządzeniem.

Polecam firmę Klimaoprema - zajmują się wentylacją kuchni. Mają w ofercie okapy jak i bardziej profesjonalne rozwiązanie - sufit wentylacyjny GIF.
Jak będziesz potrzebował to centralę też Ci dobiorą.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym współczesnym systemom wentylacji w gastronomii firma Purventus chciałaby Państwa zainteresować rozwiązaniem jakim jest filtr UV naszej produkcji.

Technologia purventus pozwala na znaczne ograniczenie złogów tłuszczu w całym układzie przewodów wyciągowych, co poprawia bezpieczeństwo pożarowe oraz higienę stanowiska pracy. Kanały są utrzymywane w czystości, co w znacznym stopniu ogranicza ryzyko pożaru i poprawia warunki higieny oraz obniża koszty utrzymania obiektu.

Jestem projektantem takich układów, niby wszystko jest pięknie i rózowo
ale żeby uniknąć wydatkow należy najpierw poszukać wiedzy...
Mogę pomóc nie tylko w tej sprawie Pozdrawiam ... 2kk1@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.