Firma FRAPOL została partnerem najnowszego, specjalnego wydania miesięcznika Builder Exclusive. Builder to numer 1 w polskiej prasie branżowej. W wydaniu w całości poświęconym OVO Wrocław pojawiły się wywiady, materiały od inwestorów i wykonawców oraz artykuły na temat zastosowanych technologii i produktów, między innymi firmy Frapol.

Frapol jednym z partnerów nowego projektu miesięcznika Builder.

OVO Wrocław to wielofunkcyjny (apartamenty, usługi, hotel, gastronomia), nowoczesny obiekt położony w centrum Wrocławia. Zróżnicowany profil budynku wymagał od Frapolu montażu specjalnych rozwiązań dla każdej z użyteczności budynku. Do OVO Wrocław dostarczono między innymi 35 central wentylacyjnych, 1600 klap przeciwpożarowych i dymowych oraz 20 tys. m2 kanałów wentylacyjnych.

Innowacyjne podejście oraz długoletnie doświadczenie firmy FRAPOL okazały się gwarancją sukcesu jakim jest udział w inwestycji OVO Wrocław i sprostanie wysokim wymaganiom standardu  inwestorów międzynarodowych. Była to jedna z najważniejszych inwestycji w ostatnim roku, w której uczestniczyła firma.Builder ukazuje się już od 20 lat i cieszy się ogromnym prestiżem w środowisku architektów, urbanistów i inwestorów. Prace nad projektem trwały kilka miesięcy, a to dopiero drugi taki dodatek Exclusive w historii Buildera. Sam magazyn przez 20 lat obecności na rynku stał się wiodącym miesięcznikiem dla budownictwa, architektury i biznesu. Jest platformą integrującą środowiska branży budowlanej, biznesu, finansów i polityki.

 

Zobacz realizacje FRAPOL