281
282
226
284
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam!
Ja także proszę o przesłanie wzoru wypelnienia książki praktyk:) najwyżej potem będą się dziwić czemu tyle podobnych wpisów:p
mail: myszer@tlen.pl
Pozdrawiam

Witam!!! Jeszcze nie dawno stałem przed tym samym problemem (zresztą tam gdzie jest też moja prośba o pomoc)niestety nikt mi jej nie udzielił - sam wypełniłem książkę praktyk i przeszła bez zastrzeżeń. Jestem po egzaminie (duzo stresu i nauki ale jakoś poszło). Mam materiały wraz z tekstami wszystkich ustaw pytaniami z odp. itp. z branży elektrycznej ale mogą się przydać też innym - oczywiście te materiały nie spadły mi z nieba.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to jest mój email twroblew@poczta.fm

Witam!
Jeśli ktoś mógłby również mi przesłać wzór wypełnionej książeczki budowlanej, to byłbym wdzięczny.
Mój adres: doman17@interia.pl
Z góry dziękuje:)

Bardzo proszę o nie wysyłanie mi więcej maili z prośbą o przesłanie książki praktyk, gdyż niestety zgubiłam te pliki.
Pozdrawiam

Mam ogromną prośbę, zresztą jak wszyscy:))Jeśli nie byłby to problem, to proszę o przesłanie przykładu uzupełnienia książki praktyk na wykonawstwo instalacji sanitarnych. Z góry dziękuje i pozdrawiam aniabogu@o2.pl

Witam. Pracuje w Nadzorze Budowlanym i poszukuje kogoś kto pracował jednocześnie w PINB i prowadził dziennik praktyk. Proszę o jakiekolwiek notatki na adres agagi@wp.pl
Dziękuje
Agnieszka

Witam. Pracuje w Nadzorze Budowlanym i poszukuje kogoś kto pracował jednocześnie w PINB i prowadził dziennik praktyk. Proszę o jakiekolwiek notatki na adres agagi@wp.pl
Dziękuje
Agnieszka

Ja również mam ogromną prośbę :). Prosiłabym o wysłanie przykładu uzupełnienia książki praktyk na wykonawstwo instalacji HCAV. Z góry dziękuje i pozdrawiam
olenka68@o2.pl

Ja mam ta sama prosbe co reszta. Prosze o podeslanie jakis skanow. Nie wiadomo jak to wszystko wpisywac, a slyszalem ze strasznie sie czepiaja w Izbie. moj email mmmichal@vp.pl z gory wielkie dzieki

Serdecznie proszę o podesłanie skanów kilku stron z ksiązki praktyki zawodowej o uzyskanie uprawnien budowlanych w specjalności architektonicznej. Z góry wielkie dzięki.
e-mail: marcin1986nowak@wp.pl

Witam, Ja również chciałbym zacząć wypełniać książkę praktyk i był bym bardzo wdzięczny za podesłanie w.w. skanów. Z góry dziękuje i pozdrawiam Maciej.
Mój adres:
tasman_83@o2.pl

Witajcie,
ja również bardzo proszę o przesłanie wzoru wypełnienia książki (uprawnienia projektowe instalacyjne).
Z góry serdecznie dziękuję.
e-mail: ws.went@gmail.com

Witam.nabyłem skany wypełnionej książki praktyki zawodowej, oraz materiały dotyczące egzaminu i jej wypełniania od "twroblew". Książka prowadzona była w celu zdobycia uprawnień budowlanych w zakresie wykonastwa intlacji elektrycznych.wyśle krążek z materiałami za niewielką cene. zainteresowanych proszę pisać na tomek1985@poczta.onet.pl pozdrawiam

Czy mógłbym prosić na maila pmariuszek@o2.pl kilka przykładowych stron z książki praktyki zawodowej

wypełniam książkę praktyki zawodowej mam tytuł mgr inż.
ale osoba która mnie prowadzi (kieruje robotami) nie ma wyższego wykształcenia, czy może podbijać taką książkę, nadmieniam że ma uprawnienia bez ograniczeń
dzwoniłem do OIIB oni twierdzą że osoba ze średnim wykształceniem nie może mieć takich uprawnień więc nie może podbijać książki, ale ja znam takie osoby.
czy urzędnicy są niekompetentni czy mają rację i ze osoba ze średnim wykształceniem nie może podbijać książki inż.?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.