273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Kropelki wody na szybach

Aga nie oburzaj się-S Marc ma rację.

Aga jak się cieszę, że ty umiesz czytać. Dziadek musi Cię pochwalić za czytanie Fizyki. Aga tylko Twoje rady, świadczą że nic nie rozumiesz. Aga niektóre wiadomości podawane do czytania są objawione. Ja za takie uważam NP :Stary Testament. A tak jest już przestroga dla Adama, aby nie słuchał kobiety. A co do budownictwa to wszystkim polecam Ezechiela 12.2. To jest naprawdę zdumiewające, że te wszystkie problemy z budownictwem związane są z niedotlenieniem mózgów, a tam w E.12.2 jest pierwszy fachowy opis SBS czyli skutków kwasicy mózgów. Nawet rady dla lokatorów są takie same "wybij dziurę w ścianie". Aga czy ty masz sumienie i radzić coś innego tym biedakom, co piszą na Forum o braku wentylacji? Zmierz Aga wreszcie rozkład CO2 z wysokością sali w Multikinie! Dadzą Ci doktorat! Będziesz też miała zasługi w Niebie!

Dawno tu nie zaglądałe, ale widzę, że Aga nie stosuje się do rad. Sam zainicjowałem dla niej specjalny temat, aby tam i tylko tam wypowiadała swoje "złote" myśli, a ona w dalszym ciągu próbuje swych sił w tematach, o których nie ma pojęcia

Korol recenzencik się odezwał jeszcze Archie nawiewniczek i mamy komplecik recenzencki.

Aga puknij się w ten swój pusty poniemiecki hełm. Znowu zaczynasz swoje wywody na tematy o których nie masz pojęcia. Może kompleksy braku urody zaspokoisz w inny, bardziej cywilizowany sposób!

Aga!
No widzisz Aga jak unikaja twoich rad. Boją się twojej spółki z wężem kusicielem. Ale jak byś zrobiła eksperyment z salą o dużej wysokości z miernikiem CO2, to była byś chluba tego forum. Aga na ciebie czekaja tabuny urzędników, którymi zasiedlono stare budynki. Tam prawie żaden pokój nie ma wentylacji. A na zabytku nie powiesisz klimatyzatora. Proponowałem Vice, który jeszcze nie widział mojego daru z Lidla Siana Wielkanocnego pod obrus BożoNarodzeniowy, aby przeczytał moje dobre rady do siana i założył kratkę nad podłogą na korytarz, gdzie klatka schodowa zapewni ciąg. Ale skoro Ty Ago nie uwierzysz w przyciąganie ziemskie, to niedługo wszyscy oni zginą. Głupota ludzka przecież nie boli z powodu wady genetycznej. Przypomnij sobie o myszach i pszczołach! Jakie one są mądre!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.