273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

klimatyzatory? York? Jakie? ...

koleś z choinki sie urwałeś pewnie że posiadają i to niezłe muszę przyznać

tak LG posiada nie tylko do firm ale również i do zwykłych mieszkań nawet maja takie ART COOL bardzo ładny design maja ,warto bliżej im sie przyjrzeć jeśli interesuje pana klimatyzacja do mieszkania to jak najbardziej polecam akurat te

zgadzam sie z toba z tym ze niezgodze sie z jednym ze lg to srednia pulka bo montuje je juz 1,5 roku i wiekszosc klimy ludzie montuja lg
ja montuję klimę od 8 lat i nie zamontowałem ani jednego LG - więc to, że większość ludzi których znasz montuje LG to nie jest argument za tym, że to wyższa półka. poza tym więcej ludzi jeździ Fiatami niż Mercedesami, ale to chyba ta druga marka jest z wyższej półki... Uważam, że LG to średnia co i tak uważam za sukces (porównując np. do sprzętu RTV sygnowanych tą marką...). Dla tych, którzy nie pamiętają - spytajcie rodziców, kiedyś była taka firma GoldStar (TV, wieże..., straszne badziewie). To jest obecnie LG.

zgadzam sie z toba z tym ze niezgodze sie z jednym ze lg to srednia pulka bo montuje je juz 1,5 roku i wiekszosc klimy ludzie montuja lg
1.5 roku????? no to faktycznie musisz mieć doświadczenie,no może jedynie ta półka powinna być przez "ó"
Ja z kolei montuję klimy kilkanaście lat ,w większości ze średniej półki i jak dotąd miałem trzy zgłoszenia awarii w okresie gwarancji (gwarancja minimum trzy lata).
Przy okazji czym różnią się podzespoły w LG od tych w innych klimatyzatorach?
Pozdrawiam

powiem tak montuje klime od 1,5 roku a do czynienia z nią mam od 13 lat i wypowiadam się jak każdy a wiemy również że każdy ma rożnych klientów ,ja w większości trafiam na takich którzy chcą mieć klimę LG i wypowiadam się ze swojego doświadczenia a jak wiemy każdy ma rożne

nie ma znaczenia ile lat sie montuje jeśli sprzęt jest dobry a ja uważam ze LG ma dobre klimatyzatory

zgadzam sie LG jest ok ,inne firmy również tylko teraz kwestia wyboru co każdy wybierze,to indywidualna decyzja

zgadzam sie ,z tobą cukier Lg jest ok ,a reszta to indywidualna sprawa :)

lg to dobra firma i klime mają ok

ja też tak uważam ,moi starzy maja lg i spoks

NO JA DOPIERO MAM ZAMIAR KUPIĆ KLIMĘ MOŻE TO BĘDZIE LG JESZCZE NIE WIEM

ja tez chce kupić ale ja jeszcze nie wiem jakiej firmy:-)

ja już kupiłem i to lg bo moja baba jak zobaczyła tego artcoola to mało sie nie .....no i ten bo ten ładnie wygląda i to i tamto no i mamy lg a ona ma kasę wiec decyduje

no ale dałeś sie babie ale trzeba przyznać że ma kasę i gust

my też przymierzamy sie z żoną do kupna ale też zastanawiamy sie nad lg

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.