265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Grill gazowy

Jaka butla będzie pasowała do takiego rodzaju grilla? Zna ktos butle Dom Light?

Ja niestety pierwszy raz się z taką butlą spotykam.

Jak najbardziej butla Dom Light czy tez butla Nano będą pasowały. Ja powoli tez już do sezonu się przygotowuję i na działkę będę właśnie kupował grill gazowy

Również nigdy nie spotkałem się z taką butlą, niemniej możesz przejrzeć ten portal https://grillmax.pl/ - coś w kwestii grilla na pewno tam znajdziesz ;)

Dla mnie osobiście grill gazowy nie jest dobrym rozwiązaniem,uważam że te tradycyjne mają swój klimat oraz urok,więc warto się nad nimi zastanowić. A co do samej butli oraz jej rodzaju czy wymiarów,to w instrukcji obsługi na pewno masz wszystko dokładnie opisane

A czemu nie grill gazowy? Moim zdaniem mega wygodna sprawa i ile mniej problemów a sama wygoda grillowania, jeszcze tym bardziej z butlą lżejszą czyli.np Nano. U mnie na działce świetnie się sprawdziło takie rozwiązanie już nie raz

Moim zdaniem grill to grill - ja uwielbiam z niego różności od kiełbasek po warzywka:) Na Fb widziałam ostatnio jakoś taka matę do grillowania Grillata dzięki niej jedzenie jest zdrowsze i nie używa się tłuszczu, fajna rzecz, ktoś ja ma może? warto ją kupić?

zapewniam, ze z grilla tradycyjnego i z grilla gazowego jedzenie smakuje tak samo, przy czym na grillu gazowym nie wprowadzamy do jedzenia substancji rakotwórczych z węgla. Butla nano będzie lepsza, bo lżejsza i bezpieczniejsza, u mnie rodzice maja ale nie na dzialce tylko przed domem jak grillują

Też mam grill gazowy i kupuję Nano - lekka, poręczna, idealna do takich zadań specjalnych.

wiesz, ja mam po prostu takie ekologiczne podejscie do zycia raczej i zwyczajnie po to grillujemy na Nano, ze nie chce sie truc jedzeniem z grilla na węgiel

No masz rację wegiel jest bardziej toksyczny. A Nano to dobre i sparwdzone rozwiąznie

Co do grilla gazowego,to akurat jestem zdania,że on także ma swoje wady i to bardzo duże,przede wszystkim zabija samą ideę grillowania przy pomocy węgla,a to już ogromny minus. Dwa,że butla może być nieszczelna i co wtedy?

Moim zdaniem jest wygodny i wcale nie ciężki! A co do butli - zależy gdzie i jaka kupujesz... Jak masz pewność jakośći a przy Nano tak jest to nie ma obaw, chyba że nie korzystasz z pewnych źródeł....i kupujesz butle nabijane w lesie...

Tu nie ma co dyskutować z kimś kto nigdy nie miał, nie widział takiego grilla. Jest lepszy, Wygodniejszy w "obsłudze" a smak potraw jest zdecydowanie taki sam. Jedzenie też z takiego grilla jest zdrowsze - bo pozbawione toksyn z węgla itp. A co do Nano - będę się przy niej upierał, bo jest lekka to jedno, ale i wydajna. Każdemu polecam.

"Gril gazowy" nie powinien nazywać się grilem, anie kiełbaskanie pachnie ani co :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.