273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

GEA Rototherm kupiona przez KLINGENBURG

Puchar świata w skokach narciarskich w pełni, zaraz drugi konkurs w Harrachovie, na który się wybieram, posty w temacie koziołkowe, więc podsyłam stosowny link: http://www.youtube.com/watch?v=5jREghUGY_Q
:D

ale pod tym linkiem ten lekarz też jest łysy,hahahahahahahahaha!!!!!

Wydaje mi się, że wiem czemu łysy lekarz cię tak rozbawił. Będąc konsekwentnym i trzymając się twojej interpretacji tej kreskówki zapytam: kto w tej historii jest matołkiem ?

Leczcie się z dewiacji, paranoi, kompleksów i hamstwa!
Jeżeli ktoś będzie miał pytania na temat firmy Klingenburg International na tym forum to służę informacjami. Jest wiele osób, które znają tą firmę od podstaw i mogą opisać warunki pracy i ich wytwarzanych produktów. Z autopsji wiem, że zainteresowani klienci, którzy dzwonią do tej firmy będą zawsze informowani, że złe opinie na temat ich firmy pochodzą od niezadowolonych "byłych" pracowników. Te tłumaczenia będą gołosłowne. A tak na marginesie to - wszyscy znali i znają byłego kontrolera jakości!

krytykując wszystkich i wszystko - najlepiej zacząć jest od pochwały, nie należy zapominać, że fryzjer najpierw namydli, zanim użyje brzytwy.


http://www.youtube.com/watch?v=s6jVuUl5fgg&playnext=1&list=PL4027E8E8427B2BD0&index=2

"Leczcie się z dewiacji, paranoi, kompleksów i hamstwa!
Jeżeli ktoś będzie miał pytania na temat firmy Klingenburg International na tym forum to służę informacjami. Jest wiele osób, które znają tą firmę od podstaw i mogą opisać warunki pracy i ich wytwarzanych produktów. Z autopsji wiem, że zainteresowani klienci, którzy dzwonią do tej firmy będą zawsze informowani, że złe opinie na temat ich firmy pochodzą od niezadowolonych "byłych" pracowników. Te tłumaczenia będą gołosłowne."
-Ma rację też to słyszałem!

Czysty automatyzm nienawiści do byłego pracodawcy chluby nie przynosi, budowanie utopijnej destrukcji powoduje, że wyrażane myśli są wolne od wszelkiej kontroli umysłu. Cały czas mie mogę się zgodzić z tą pokrętną tezą mam nieodparte wrażenie ,że „Klient” i „Jan” i "Mar" i kolejni to te sam koziołek, to dowodzi, że człowiek wirualnie potrafi się rozmnażać, lecz przeszłość można medytować na wiele sposobów, ale przyszłość trzeba tworzyć ????????????, tylko na tle Was stać .....................,?.........., zastanówcie się spokojnie i zrelaksujcie się filozoficznie nad tezą - przynęta kłamst nie pozwoli złowić ryby prawdy.

tu piszą różni byli pracownicy

Wydaje mi się że bardzo tęsknią za byłym pracodawcą i przypuszczam ,że żałują ,że już niepracują…..?

Klingenburg International 58-100 Świdnica ul.Metalowców 5 - Czekam na pytania dotyczące tej firmy. Mogę coś nie coś na temat pracy, wyrobów i traktowania pracowników w tej firmie dużo napisać.
-"obserwator" lecz się bo, piszesz wierszyki nie na tej stronie MATOŁKU!

Nic człowieka tak nie charakteryzuje, jak rodzaj zabawy, której szuka - jak długo "Janie" będziesz rozmawaił z samym sobą? , widzę że tracisz cierpliwość tylko dlatego, że inni zachowują spokój. Pozdrawiam Cię "Janku" mocno.

Trzeba mieć tupet i brak włosów na głowie, żeby tak pisać! Sami dajecie przykład na tym forum o własnej mentalności. Nie zasługujecie na miano pracodawcy ( i to z obcym kapitałem), skoro gnębicie ludzi i to nawet filmujecie przez 24 godziny. Tylu kamer na jednej hali to nawet Banki nie mają! Ludzie pracują po godzinach za marne grosze pod presją. Trujecie ich substancjami rakotwórczymi (Wodorotlenek litu LiOH.H2O, który powoduje poważne oparzenia, powoduje podrażnienia oczu, podrażnia błony śluzowe żołądka, gardła, przełyku i drug pokarmowych, istnieje również ryzyko utraty wzroku przy kontakcie ze skórą i to wszystko na źle wentylowanej hali!). Ponadto siedzą w was zatwardziałe snoby, którzy wyżywają się w pracy na ludziach (słowo Mobbing jest wam obce. Przypomnę, że własną definicję Mobbingu opisał wasz pracownik na tym forum-porażka! Sam jest nieudacznik MATOŁ jeden). Widać u niego ekstremalny brak dowartościowania w życiu prywatnym stąd daje upust własnym dewiacjom w pracy wyżywając się na podwładnych. Brak wam profesjonalizmu i wiedzy na temat zarządzania i kierowania ludźmi, a tym bardziej firmą. Może poprawa nastąpi wtedy, kiedy sprawdzi was dokładnie właściciel z "nowym" prezesem. Myślicie, że jesteście bezkarni?, to sobie tak myślcie, ale przy takich rządach to się kiedyś pewnie skończy :-).
-Kto ma, lub będzie miał z wami kontakt sam się przekona jacy jesteście. Ja nie muszę kłamać, bo i po co?

Czysty automatyzm nienawiści do byłego pracodawcy chluby nie przynosi, swoimi wypowiedziami budujesz paradoks niezwykłych przypadków. Nie kłam i nie okłamuj siebie , nie buduj utopijnej destrukcji powoduje, że wyrażane myśli są wolne od wszelkiej kontroli umysłu. Apeluje "Janie" zastanów się spokojnie i zrelaksuj się filozoficznie nad tezą - PRZYNĘTA kłamst nie pozwoli złowić ryby prawdy////

Ja nie tęsknię za firmą gdzie talony zależą od tego czy ktoś chorował czy nie.To paranoja i parodia nigdzie tak nie ma,talon to talon,tak samo z premią jak ktoś jest lizusem to ją ma.Nic dodać nic ująć.Woda w lecie to marzenie bo jej nie ma jak temperatura na hali
nie przekroczy 26 stopni.Zwalnianie bo ktoś ma inne zdanie jak dowodzący.
Panie Prezesie,ludzi motywuje tylko kasa a nie zwalnianie,za te pieniądze co Pan
proponuje pracy jest dużo,ze wszystkimi przywilejami odpłatnymi nadgodzinami,
premiami,i ludzkim traktowaniem.Pracownik to nie niewolnik tylko człowiek ma
swoje problemy,po to jest urlop żeby z niego korzystać.
Firma obraca grubymi pieniędzmi a płaci grosze,niech Pan spróbuje przeżyć za 1400 zł
miesiąc,zobaczymy co pan kupi,braknie Panu na benzynę,o reszcie nie wspomnę,
a dzieci kosztują najwięcej.Żeby dobrze pracować i mieć siłę,trzeba dobrze zjeść,
za co za 1400.Niech się Pan zastanowi Sam.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.