273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Galmet - co sądzicie o tej firmie?

Ja staram się zawsze do sprawy podchodzić bez emocji (bo zaciemniają rzeczywistość) i w sumie nie jestem ślepym zwolennikiem jakiejkolwiek firmy, tylko staram się doradzać te, które nie zawiodły mnie i moich znajomych oraz innych forumowiczów. A, że teraz jest to akurat Galmet, to nie znaczy, że jeżeli coś się u nich "popsuje" będzie dalej w polu mojego zainteresowania. I Tyle. Zawsze zapraszam, żeby czytać i porównywać. to podstawa każdej decyzji.

Cześć. Tak trochę obserwuję wątek i dziwi mnie, że nawet ci, którzy jakoś tak polecają Galmet, nie potrafią przedstawić korzyści z wyboru tej firmy dla Klienta. A ja się natknąłem na stronie na informację, że nawet prowadzą specjalny program dla instalatorów, szkolą ich, dają im potem certyfikaty. Warto w takich dyskusjach przytaczać także i takie argumenty.

I jeszcze można znaleźć w necie np takie rzeczy, ale trzeba chcieć się czegoś dowiedzieć o marce.

http://ogrzewnictwo.pl/artykuly/galmet-ma-30-lat-z-historii-polskiej-przedsiebiorczosci

Ciekawi mnie, czy piec już kupiony - do Przemysław Wojster. Nadal masz lepsze zdanie o wszystkim co nie jest polskie. Polecam lekturę na forach serwisantów, gdzie można spotkać się z ogromem opinii, jak "wspaniałe" są te piece za tą kolosalną kasę.

Pieca szukam nadal. Może Cię rozczaruję, ale także zawodzę się na tych "zagranicznych piecach". Co nie zmienia faktu, że nadal szukam firm z tradycją poza naszymi granicami - choć tutaj takie także istnieją, z tego, co zdążyłem się zorientować. Ma po prostu uraz do naszych rodzimych produktów. Dlaczego? Napiszę innym razem.

Radzę Ci się spieszyć, bo jak zacznie się sezon budowlany, to wbrew pozorom, nawet piece będą schodzić jak ciepłe bułeczki i wtedy producent ustalał będzie cenę, która niekoniecznie będzie miała cokolwiek wspólnego z promocją. Ale to wszystko zależy od Ciebie. Powodzenia.

Dokładnie. Nowy masz rację. Tylko można potem stracić na kasie, ale i na czasie. Bo można dłużej czekać na zamówiony piec. to nie jest tak, że tylko zima kupowane są urządzenia techniki grzewczej, sezon trwa tutaj cały rok, więc racjonalne i szybkie podejmowanie decyzji jest tutaj jak najbardziej wskazane.

Polecam jeździć teraz po wszystkich sklepach, które mają w swojej ofercie piece i inne urządzenia grzewcze potrzebne do instalacji. Zaczyna się sezon budowlany na wszystko i zaczynają się promocje, które szybko mogą zniknąć, więc warto śledzić różne newslettery i inne gazetki promocyjne.
To w moim przypadku już wiele raz pozytywnie poskutkowało.

Mówiłem już, że Galmet będzie pokazywał swoją ofertę na licznych targach. Teraz, wszyscy z Was, którzy pochodzą z Bydgoszczy mogą zobaczyć produkty firmy, porozmawiać z jej fachowcami na imprezie pod nazwą Gryf Bud TEO w Bydgoszczy. Odbywa się w dniach 23-25, już w ten weekend. Zawsze warto - przynajmniej porównacie sobie także ofertę konkurencji i będziecie bardziej na "tak" lub bardziej na "nie" w stosunku do Galmetu. Raz jeszcze zapraszam. Bardziej nawet tych wątpiących w polskie produkty i polskie firmy.

Z tymi targami to też dobry pomysł. Dzięki za info. Powiem znajomym, którzy mieszkają w okolicy. Fajna sprawa.

Zębiec ma teraz promocję na kotły. Zaczął się sezon na budowanie, ciekawe jak firmy to rozegraja marketingowo, czy pojadą po promocjach albo podniosą ceny?
Procz Zębca nie obiło mi się o uszy o innych firmach, zeby jakies akcje robily

Prestiżowe wyróżnienie dla Galmetu na targach Energia :)
nagrodę dostali za swój multiwalenty zbiornik z 3 wężownicami

tutaj info na oficjalnej stronie targów
http://www.mts.pl/?mod=targi&pod=szczegoly&id=2744

I kolejny plus dla firmy.
Na Onecie był news, że Galmet został nagrodzony Opolską Marką 2011 w kategorii przedsiębiorstwo.
Kryteriów niestety nie znam.

Jeśli ktoś zamierza zainwestować w solary to właśnie Galmet pomaga w pozyskaniu dotacji. Przyłączyli się do akcji NFOŚiGW, który dofinansowuje 45% kwoty spłaty kredytu przeznaczonego na zakup i montaż. IMO niezła akcja, widać coraz więcej domów z solarami. Galmet nie odstaje od konkurencji - dobry marketing. Zainteresowani znajdą info na stronie www.galmet.com.pl i na portalach branżowych.

Tak, w ogóle to co tu taka cisza?

Bardzo dobra firma. Produkty robione w naszym kraju. Konkretne, a nie to badziewie, ktore nas zalewa ze wschodu. Spokojnie moga konkurowac z najlepszymi. Mam od nich kociol i bojler. Oba dzialaja bez problemowo od ponad 3 lat, Polecam wszystkim, ktorzy szukaja dobrego sprzetu w rozsadnej cenie.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.