273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Firma KDV Sp. z o.o.

dane kontaktowe do windykacji długu.
sciema1995@o2.pl
proszę o informację na temat kosztów Pana działania oraz ew. podać dla kogo udało się Panu ściągnąć dług. Być może znam i zaciągnę opinie.

[quote: marcin]Witam

Szukam osób, które miały przyjemność pracować albo współpracować z firma Pana Macieja Hamarowicza KDV. Jestem byłym pracownikiem, zwolniłem się tak szybko jak tylko zorientowałem się co tam się dzieje. I teraz mam problem ( podobno nie tylko ja). żeby odzyskać swoje pieniądze. Proszę o kontakt osoby, które walczyły lub walczą z Panem Hamarowiczem. Mogę mieć tez przydatne informacje nt. nowego adresu firmy.[/quote]

Witam,
z uwagi na to, że dochodzę moich roszczeń tytułem wynagrodzenia za pracę, bezwzględnie polecam wszystkim byłym pracownikom, którym spółka KDV nie wypłaciła wynagrodzenia o złożenie, w pierwszej kolejności, skargi do OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W KRAKOWIE, PLAC SZCZEPAŃSKI 5, 31-011 KRAKÓW, a w drugiej, jak najszybsze skierowanie pozwu do sądu pracy, ponieważ przerywa to bieg przedawnienia roszczeń o dochodzone przed sądem należności, zgodnie z art. 295 § 1 pkt 1 K.p.

Zna może ktoś adres zamieszkania pana Hamarowicza? Gdzieś w Zabierzowie ale dokładnie? Chciałbym zastosować artykuł 218 KK ale bez zamieszkania to lipa

a co z domem który chyba budował na Bronowicach??

Tak sie składa ze mam jego adres w zabierzowie - wypłaty czasem wysyła z konta zony, ale nie wiem czy jest to legalne zeby to wyjawic na forum

Pan Haramowicz nie zabronił ujawniania danych adresowych tym bardziej, że z tego adresu reguluje swoje należności i długi więc można to traktować jako adres ogólnie używany dla potrzeb firmy i w przypadku windykacji należności nie podlega ochronie danych osobowych.

W przypadku większej ilości zainteresowanych miejscem zamieszkania i pobytu pana Haromowicza chętnie udzielę takiej informacji, skoro nie potrafi się wywiązać ze swoich zobowiązań to żaden sąd wam nie pomorze.

Witam serdecznie czy ma ktos jakies nowe swieze informacje o hamarowiczu i firmie dastral bo teraz to tak sie nazywa pewnie swieza firma licze na jakies informacje.

jezeli rozmawiamy o tym samym ananasie hamarowicz maciej to niewiem dlaczego nie mozecie xz niego pieniedzy sciagnac , gosc pracuje w holenderskiej firme post luft kanalem zapuscil brode pewnie dlatego zeby nikt go nie poznal

Obecnie ten pan prowadzi firmę Zeven i szuka pracowników na wyjazd do Holandii. Stanowczo odradzam wchodzenie w jakiekolwiek interesy z tym panem. Widnieje na czarnych listach miedzy innymi Engie instalacje (dawniej Cofely) czy M+W. Dodatkowo prowadzi zakład fryzjerski Hamski Barber, w Wilanowie.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.