273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Firma KDV Sp. z o.o.

Idź na Gabrieli Zapolskiej... ja byłem pewnie nie trafisz na prezesa ale zobaczysz co i jak windykacja też może się zainteresuje wkońcu ...

Czy może Pan podać bliższe informacje? Kiedy Pan zakończył pracę w kdv i jak długo Pan pracował?
Pozdrawiam

a po co komu informacje ile kto i kiedy tam pracował najważniejsze że już nie pracuje ...

Poszukujemy wierzytelności na Macieja Hamarowicza i jego spółki.
email :
biuro@collecta.pl
www.collecta.pl

Pragniemy też przestrzec przed Maciejem Hamarowiczem i jego spółkami ponieważ ta Osoba nie jest wiarygodna, naciąga różne firmy i osoby fizyczne na towary lub usługi za które nie chce zapłacić.

Posiadamy prawomocny nakaz zapłaty który Hamaroweicz nie chce do dzisiaj spłacić wymigując się na różne sposoby lub nie odbierając telefonu.
Jego dług został także wystawiony na giełdę wierzytelności.
Posiadamy także informacje gdzie prowadzi roboty instalacyjno budowlane i z kim współpracuje.

Wszystkich poszkodowanych przez pana Macieja Hamarowicza prosimy o kontakt na powyższy adres !

Zgadzam się z jednym z przedmówców, ze do czasu gdy KDV ma w pracy czyjejś interes to w miarę dostajesz pieniądze. Potem pod górkę, zresztą jak pisałem swoich pieniędzy nadal nie odzyskałem- a szkoda bo minimum uczciwości więcej by tej firmie dało. A pracowałem ponad rok.

Witan chętnie pomożemy odzyskać pieniądze od Hamarowicza które Państwo utracili.

Proszę o kontakt
windykacja@collecta.pl

Dostałem propozycję współpracy z firmą KDV Sp. z o.o. i czytając powyższe forum mocno się zastanawiam czy ją podjąć, żeczywiście numery telefonów takie jak 12 420 11 22 oraz fax 12416 33 11 wogóle nie istnieją. Czy mogę uzyskać więcej informacji o tej firmie, mój adres e-mail: korbi_full@poczta.onet.pl lub: leszek.jaworski@onet.eu
Pozdrawiam, Leszek Jaworski

Panie Leszku niech Pan da sobie spokój szkoda nerwów na tą firmę .... na koniec i tak Pan Hamarowicz Pana oszuka , a poza tym co to za praca gdzie nie opłaca nikomu zusu. Mam nadzieję ze firma windykacyjna mocno Prezesa przypiłuje

A czy firma collecta składki zus tez pomoże odzyskać od KDV? Ma ktoś może konta którymi posługuje się prezes-unio? Wiem, że przelewa tez z konta zony a to może być przydatna informacja

Ja mam numery konto ale nie wiem mogę podać - czy to jest zgodne z prawem?

Przyłaczam sie do prosby o konta KDV, wzglednie jakies konkrety odnosnie przelewów z kont zony... ciekawa plotka

to prawda jedna z wypłat dostałem z konta zony Pana Macieja, ponadto ciekawa informacje zdobyłem ostatnio - ja niestety też walczę o odzyskanie pieniędzy - Pan Hamarowicz ma zasiane na żonę salony dentystyczne jeden na pewno w Zabierzowie w Biedronce chyba

oddawaj moje pieniądze złodzieju.. Jak to się dzieję, ze ktoś zleca Hamarowiczowi jakiekolwiek prace, podobno buduje Galerie Agora w Bytomiu... jakiś kosmos

Firma KDV Sp. z o.o. bezprawnie posługuje się adresem siedziby na ul Wallek Walewskiego w Krakowie. Nie szukajcie KDV pod tym adresem, firma ta od dawna nie posiada swojej siedziby w tym miejscu!

Oczywiście ze ich tam nie ma... obecnie siedziba jest na ulicy Gabrieli Zapolskiej 34 koło wieżowca Salwator Tower. Na recepcji jest nawet logo firmy chyba 2 piętro... ale trafić na tego pseudo prezesa graniczy z cudem..umawia się z pracownikami pod wejściem szybko przekazuje jakieś informacje i uciekam żeby go ktoś nie dojechał

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.