273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Dobre rady "Agi"

Uwaga, dobre rady Archiego (Nawiewniczka) uległy zmianie, http://www.wentylacja.com.pl/forum_2004/wypowiedzi.asp?idw=37173&idg=3 wpis 6.09.07r. "A kto Ci zamontował nie sprawdzając, czy masz odpowiedni ciąg w kominie?" a i Korolek 7.09.07r. błysnął "Owszem, ale do tego trzeba sprawdzić szczelność przewodu kominowego oraz zgody spółdziellni , wspulnoty, czy innego właściciela budynku".
Oświeciło chłopaków, aż blask spłynął na Robercika który zna kobiety - a mamusia wie o tym.

"Podłość ludzka nie zna granic" :)))

Robert - nie obrażaj ludzi.
AWK, może z ortografii byłeś dobry, ale z czytania - dwója
(przeczytaj mój "nick" - nie karol lecz korol)

Archie, teraz wczytałem się w stare posty , od nadciśnienia w toaletach była Ania. Szukałem opowieści o zefirkach, żeby tam skierować AWK, który tak szczegułowo czytuje forum i wyłapuje wszystkie błędy (ortograficzne0, niezależnie od meritum tematu, ale nie mogłęm znaleźć.

oświeć mnie korol czym to obraziłem Agę? Czy to ja poruszam sprawy "rodzinne" ?:)

powinieneś napisać

??? Niekapuje co chcesz przekazać...pamiętaj jednak że tak jak ktoś ma prawo obrażać mnie tak i ja mam prawo żyć zgodnie z biblią i jej zapisem "oko za oko ...". Do tego się nie poniżyłem, a Twoje uwagi skierowane są pod złym adresem.

nie wiem dla czego urwało tekst, a brzmiał on tak:
"Powinienes napisać "Podłość Agi nie zna granic""

Przeinaczyłoby to sens mojej wypowiedzi żywcem wziętej z polskiej kinematografii ... stąd jest on w "".

Bardzo fajnie Aga, że cytujesz posty wyrwane z kontekstu (zakładając, że znasz takie słowo chyba, że swoją wiedzę opierasz tylko o wiatry, ich typy, nazwy etc.). Cytowanie Ciebie jest trudniejsze, ponieważ wiecznie piszesz o zefirku, czyli wiaterku, który sama wytwarzasz po grochówce. Straciłem nadzieję, że nauczysz się czytać ze zrozumieniem - Twój post z cytatami jest tego przykładem. Chyba, że dla Ciebie sytuacja zawsze jest taka sama i wg Ciebie wystarczy samemu wytworzyć zefirka. Może Korol ma rację, że Ania, Aga, Agnieszka i parę innych nicków to ta sama osoba. Jedna pisze o nadciśnieniu w toaletach, druga o zefirku, trzecia o deweloperach itd.
Korolu!!! To Aga obraża notorycznie forumowiczów, ponieważ brakuje jej argumentów, przecież specjalizuje się w grochówkowych wiaterkach. I akurat jej Robert nie obraził. Czasem coś mu się napisze brzydkiego, ale głównie do Pana TB, ale to ich wspólna długoletnia znajomość wytwarza w Robercie agresję, a może to jest w myśl powiedzenia: "kto się czubi ten się lubi".:)
Urwało Ci Korolu tekst, ponieważ działają tu skróty klawiaturowe i widocznie musiał ich nieświadomie użyć.
Do AWK. Mnie też razi "oltokrawia":), ale trzeba widzieć sens wypowiedzi. Możemy większość forumowiczów poprawiać, zaśmiecając forum. Teraz popularne jest zaświadczenie o dysortografii, które z dumą jej pokazywane - to straszne szczycić się, że nie umie się pisać, ale takie czasy. Uważam, że gorsze jest przekręcanie imion, nicków i tak dalej, ponieważ to świadczy o braku szacunku dla tej osoby, a to niestety Tobie AWK przytrafiło, nomen omen w poście o ortografii Korola.
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli talentu Agi, Agnieszki i Ani:)

Archi chłopie jak ty smucisz na tym forum...weź sie w końcu do roboty bo cie z niej wyżócom

Spostrzegawczy... Szkoda czasu na Ciebie.

korol czy karol - to literówka, uRZytkownicy - to błąd ortograficzny!

AWK, bardzo lubię takie "literówki", szczególnie w pismach urzędowych, bo nie dotycza mnie. Poza tym literówkę można popełnić raz, a ty kilkakrotnie przy innych tematach powtarzałeś ten sam błąd. Skoro czytasz tak uważnie, to rób to do końca. Skoro zwracasz uwagę na ortografię a nie na "meritum", to znajdź sobie forum dla wielbicieli otrografii

No chyba każdy rozróżnia literówkę od błędu ortograficznego. Na marginesie AWK to jeszcze raz gratulacje za tekst:" Kuchenki gazowe należy instalować wszędzie, tylko nie w kuchniach, aneksach itp. Mogą być w restauracjach, knajpach itp, ale nie w mieszkaniach." Może zamiast zwracać uwagę na błędy ortograficzne skupisz się na tym co piszesz i czytasz, ponieważ, jak wynika z cytatu, nie zawsze Ci to wychodzi.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.