265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

cm clima

A o nich ktoś słyszał co to za firma, jacy ludzie i zarobki...

Firma znana w branży wentylacji i klimatyzacji. Niedawno otworzyła swoją siedzibę w Borównie koło Bydgoszczy. Głownie zajmują się klimatyacją i wentylacją. Swoim zasiegiem obejmują całą Polske. Radzą sobie dobrze nawet w obecnym kryzysie. Zetknołem się z firmą kiedyś na jednym z marketów i z rozmów z chłopakami z montazu wynikalo ze sa zadowoleni z pracy.

brawo, nie ma to jak reklama

ja sie nie ZETKNOŁEM

Ja tam chłopaków nie tykam jakoś wole dziewczynki

JA kobietki ty pedofilu

wyczerpujące opinie

ten watek jak kazdy, zaczyna się od automarketingu konczy na dupie marynie ;-)

jak to w takich firmach bywa pensja dobra i na czas tylko dlaczego większość pod stołem i ponad 300 godzin miesięcznie.

Znam ich kilka lat i uważam, że są w gronie tych lepszych pracodawców.

Cm Clima na godzinę od 8zl(swiezak),10-12 pracownik więcej nie dostaniecie, od7 do 18 praca plus soboty i niedziele

Jesli dostaniecie umowę na czas określony to na najniższą krajową,szefunio wprowadza zament i nienawiść miedzy pracownikami każdy każdemu patrzy na ręce spośród calej firmy wg mnie jest tylko 6 osób wartych 70-80%zaufania reszta warta siebie,nie warto tracić nerwów za ok 2500tys na m-c na wyjazdach 2-3tygodniowych ,możecie pracować najlepiej i dać z siebie wszystko...w nagrodę dowiecie sie ze np.jestescie powolni albo się nie nadajecie.Pozdrawiam (nie cm clime)

Witam. Co do CM CLIMA to sprawa jest prosta kasa, kasa, kasa. Szef kombinuje jak zarobić.
Najniższa na papierze reszta pod stołem. Uważa się za uczciwego ale tak naprawdę...
Zarobki super jak przy dwóch etatach w delegacji non stop. Jeśli komuś marzy się obóz pracy to śmiało uderzajcie do CM CLIMA. Dla mnie takimi "pracodawcami" powinien się zająć PIP, ZUS i inne odpowiednie organy. Gdyby za wszystkich naliczyli mu prawdziwy zus nie zostało by mu nic.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.