226
269

Technik Serwisu / Serwisant

Firma BARTOSZ Sp.J.

Ważna do: 30.04.2021 00:00

Opis stanowiska

- wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji central wentylacyjnych,
- diagnostyka oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
- modernizacja / rozbudowa / optymalizacja istniejących i użytkowanych jednostek,
- szkolenie Klienta w zakresie bieżącej obsługi central wentylacyjnych,
- raportowanie wykonanych działań.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne (kierunek elektryczny lub mechaniczny),
- znajomości zagadnień z zakresu elektromechaniki i automatyki,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do częstych podróży służbowych (krajowych),
- mile widziane: uprawnienia SEP i F-GAZ, doświadczenie na stanowisku serwisanta (urządzenia chłodnicze lub AGD), umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dostęp do specjalistycznej wiedzy i możliwość ciągłego rozwoju,
- ciekawe szkolenia produktowe,
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
- elastyczny czas pracy.

85 745 57 12