273
278
226
280

SPECJALISTA DS.SERWISU

HVAC RATHERM

Żukowo, Pomorskie

Ważna do: 31.05.2023 00:00

Opis stanowiska

• reprezentacja interesów firmy
• rozwój struktury serwisu w wyznaczonym regionie,
• koordynowanie i rozliczanie prac grup serwisowych w podległym obszarze ,
• wsparcie techniczne struktury serwisu i dz. handlowego,
• obsługa, zarządzanie procesami serwisu,

Wymagania

• wykształcenie co najmniej wyższe techniczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku 2-5 lat,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• gotowość do odbywania podróży służbowych,
• umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
• samodzielność w działaniu,
• wysokie zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
• umiejętność budowania długotrwałych relacji z kluczowymi klientami,
• determinacja w realizacji celów,
• umiejętności prowadzenia procesu serwisu,
• znajomość systemu klasy ERP
• czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w zespole doświadczonych branżystów, którzy będą na co dzień wspierali Cię w działaniach, tworzeniu dokumentów technicznych, rozwiązań, ocenie wykonalności technicznej,
• możliwość rozwoju zawodowego w Polsce i za granicą,
• pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Aplikacje prosimy składać na adres: info@ratherm.pl

"Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma RATHERM Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie przy ul. Kościerskiej 8d
adres e-mail:rodo@ratherm.com.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane
w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji"

+48 501 642 784