226
276

Specjalista ds Obsługi Klienta w dziale technicznym

Lindab Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

Ważna do: 31.01.2024 00:00

Opis stanowiska

- Tworzenie doborów technicznych urządzeń do dystrybucji powietrza;
- Wsparcie techniczne w zakresie ofertowanych produktów;
- Ofertowanie i przygotowywanie zamówień do realizacji;
- Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (IV lub V rok), preferowane kierunki studiów: Inżynieria Środowiska
- Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego oraz polskiego;
- Dobra znajomość pakietu MS Office - Excel;
- Komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole;
-Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, gwarantowany budżet szkoleniowy), pikniki rodzinne, obchodzenie jubileuszy oraz inne akcje wspierające satysfakcję i integracje pracowników;
- Elastyczne godziny pracy;
- Program szkoleń wdrażających w zakres zadań oraz inne szkolenia wewnętrzne umożliwiające rozwój dalszych kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych;
- Program poleceń pracowniczych;
- Miłą i otwartą atmosferę.