226
276

Specjalista ds. handlowych - Region północny/ Region zachodni

HVAC RATHERM

Żukowo, Pomorskie

Ważna do: 30.06.2023 00:00

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy specjalistów:
Specjalista ds. handlowych - Region północny
Specjalista ds. handlowych - Region zachodni

Do obowiązków nowozatrudnionej osoby należało będzie:
reprezentacja interesów firmy
rozwój sprzedaży w wyznaczonym regionie,
pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie nowych możliwości biznesowych,
budowanie skutecznych i długoterminowych relacji z Klientami,
obsługa, zarządzanie procesami sprzedaży,
prowadzenie spotkań branżowych i negocjacji oraz techniczne i merytoryczne wsparcie klienta,

Wymagania

komunikatywna znajomość języka angielskiego,
gotowość do odbywania podróży służbowych,
umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
samodzielność w działaniu,
wysokie zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
umiejętność budowania długotrwałych relacji z kluczowymi klientami,
determinacja w realizacji celów,
umiejętności prowadzenia procesu sprzedaży,
czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
rozwój w strukturach organizacyjnych firmy
pracę w zespole doświadczonych branżystów, który będzie na co dzień wspierał Cię w działaniach, tworzeniu dokumentów technicznych, rozwiązań, ocenie wykonalności technicznej,
możliwość rozwoju zawodowego w Polsce i za granicą,
pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (samochód, laptop, telefon)”

+48 501 642 784