265
226
269

Projektant instalacji w Zespole Projektowym HVAC

Biuro Projektów Sanmed

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.05.2022 00:00

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?
Sporządzaniem projektów instalacji i urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych dla inwestycji mieszkaniowych, obiektów usługowych i użyteczności publicznej.

Wymagania

• uznajesz wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy tj. uczciwość, lojalność, odpowiedzialność oraz prawość,
• posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe,
• posiadasz uprawnienia budowlane w zakresie projektowania bez ograniczeń,
• posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych,
• płynnie posługujesz się AutoCAD-em /lub pokrewnymi programami branżowymi /oraz jego funkcjami,
• płynnie posługujesz się Revitem-em oraz jego funkcjami i chciałbyś podzielić się zdobytą wiedzą z zespołem– MILE WIDZIANE
• masz doświadczenie w pracy w programie Audytor (OZC, OC, H2O)/ Instalsoft,
• znasz przepisy prawa budowlanego,
• umiejętnie koordynujesz swoją pracę, a terminowość i sumienność są jednymi z głównych wyznaczników Twojej pracy,
• jesteś samodzielny/a, a praca w zespole nie stanowi dla Ciebie problemu.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
• pracę w systemie hybrydowym lub pracę stacjonarną w dogodnej lokalizacji w Warszawie (do uzgodnienia),
• wszystkie potrzebne narzędzia do pracy – komputer, telefon, oprogramowanie projektowe,
• pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
• pracę przy ciekawych projektach.

+48508972888