274
276
226

Pracownik produkcji

ANG Wentylacja

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 28.03.2021 00:00

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Modlnica

Do obowiązków pracownika należeć będzie dbanie o powierzone maszyny i urządzenia oraz wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania

Do naszego działu produkcji kanałów wentylacyjnych i obsługi maszyn zatrudnimy: rzetelną, dyspozycyjną, sumienną osobę z doświadczeniem w pracy fizycznej.

Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę, pracę na pełny etat w systemie dwu/trzy-zmianowym (od poniedziałku do piątku). Wynagrodzenie ustalane indywidualnie i uzależnione od dotychczasowego doświadczenia zatrudnianej osoby.

Prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres: pracaprodukcja@ang.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

+48.12.3980700