ANG Wentylacja - logo

ANG Wentylacja

+48.12.3980700
Częstochowska 24
32-085 Modlnica
Firma ANG-wentylacja działa w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej od 1996 roku. Obecnie jeden z największych dystrybutorów w Polsce, a także producent elementów wentylacyjnych. Dzięki determinacji i zaangażowaniu współtworzących firmę, rozwijała się ona bardzo dynamicznie. W przeciągu kilku lat zaczęła zaopatrywać duże firmy instalacyjne i budowlane. Teraz z dorobkiem ponad 25 lat jest marką znaną z solidności, doświadczenia, szerokiej oferty i cieszy się zaufaniem.

Filarami sukcesu ANG Wentylacja, jest wytrwałość i rozwaga w zarządzaniu. Rozsądnie podejmowane strategiczne decyzje budowały zaufanie klientów oraz dostawców, pozwalając unikać kłopotów i ekonomicznych zawirowań, których nie brakowało w polskiej gospodarce. Przez te wszystkie lata ANG Wentylacja była i jest synonimem stabilności i solidności.

Zajmujemy się kompletacją dostaw inwestorskich, obsługą firm instalacyjnych, a także montażem instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych polskich i europejskich producentów liczących się w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej:

Dystrybutor marek: m.in.: Smay, Venture Industries, Frapol, Mercor, Systemair, Harmann Niczuk, Wanas,RDJ KLima, Tywent, Svents Group, Uniwersal, Rohne, Milwaukee

Własna produkcja:
Jesteśmy producentem kanałów i kształtek okrągłych i prostokątnych oraz nietypowych elementów wentylacyjnych. To właśnie u nas masz największą gwarancję jak najszybszego znalezienia poszukiwanych towarów oraz gwarancję najniższych cen.

Co nas wyróżnia:

SPRAWDZONA MARKA - działamy nieprzerwanie od 1996 roku

SZEROKI WYBÓR MAREK I PRODUKTÓW - Współpracujemy i mamy dobre relacje z czołowymi producentami w branży

PEŁNA OFERTA W JEDNYM MIEJSC - Pełna oferta wentylacji i klimatyzacji wraz z akcesoriami

WŁASNA PRODUKCJA - Profesjonalna produkcja elementów wentylacyjnych

WŁASNA MARKA - Własna marka klimatyzacji ANDE

WIELE ODDZIAŁÓW W POLSCE - Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa

Szeroka oferta asortymentowa:
kurtyny powietrze, wentylatory, elementy okrągłe, tłumiki akustyczne, elementy sterujące elementy prostokątne, elementy montażowe, materiały izolacyjne, filtry powietrza, kratki wentylacyjne, galanteria wentylacyjna, przewody elastyczne. nagrzewnice i chłodnice, klapy i akcesoria p. pożarowe, centrale wentylacyjne , klimatyzatory

Dane adresowe:
Częstochowska 24
Modlnica
Małopolskie
Poland

Obszar działalności firmy ANG Wentylacja:
Producent:
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory kasetonowe
Dystrybutor:
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory kasetonowe