265
226
269

Pomocnik klimatyzacja/wentylacja/elektryka

HVAC RATHERM

Żukowo, Pomorskie

Ważna do: 23.05.2019 00:00

Opis stanowiska

Jesteśmy poważną firmą dlatego poszukujemy poważnych kandydatów.
Chcesz pracować w dobrze zorganizowanym zespole techników, mieć stałą pracę oraz zależy Tobie na osobistym rozwoju to zapraszamy do aplikowania na info@ahuparts.com

Wymagania

- CHĘĆ ROZWOJU,
- Mile widziane wykształcenie techniczne na kierunku inżynieria środowiska lub mechanika i budowa maszyn o specjalności HVAC lub w trakcie studiów,
- Dobra znajomość pakietu MS Excel,
- Mile widziana dobra znajomość programu AutoCAD,
- Dokładność, skrupulatność ,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w branży HVAC,
- Stabilne zatrudnienie w formie odpowiadającej Twoim potrzebom – umowa o prace/dzieło/staż,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

+48 501 642 784