273
278
226
280

MAGAZYNIER

HVAC RATHERM

Żukowo, Pomorskie

Ważna do: 31.05.2023 00:00

Opis stanowiska

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem central kompaktowych
oraz urządzeń typu rooftop. W związku z dynamicznym rozwojem firmy
Poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko MAGAZYNIERA

Twój zakres obowiązków
• zapewnienie prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie działań związanych z zaopatrzeniem i magazynowaniem materiałów i towarów,
• prowadzenie rejestru zamówień w tym kontrola atestów oraz deklaracji zgodności do dostarczanych materiałów i towarów,
• wykonywanie inwentaryzacji materiałów i towarów

Wymagania

Nasze wymagania
• doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zaopatrzeniem i obsługą magazynu
• wysokie zaangażowanie
• samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy
• prawo jazdy kat. B.
• uprawnienia UDT na wózek widłowy mile widziane
• podstawowa znajomość systemów informatycznych wspomagających pracę magazynu mile widziana.
To oferujemy
• pracę w doświadczonym zespole
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość zdobycia nowego doświadczenia
• pracę w młodym dynamicznym zespole

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij na adres ol@ratherm.pl list motywacyjny oraz swoje CV
wraz z dokładnie opisanym doświadczeniem zawodowym.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma RATHERM Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie przy ul. Kościerskiej 8d
adres e-mail:rodo@ratherm.com.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane
w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.

Oferujemy

+48 501 642 784