273
278
226
280

Inżynier Sprzedaży ( systemy wody lodowej) Wielkopolska

Trane Poland

Poznań, Wielkopolskie

Ważna do: 31.05.2024 00:00

Opis stanowiska

· Rozwój biznesu w regionie Wielkopolski oraz sąsiednich regionów, poprzez budowanie długofalowych relacji z klientami. Identyfikowanie możliwości sprzedażowych, przygotowanie ofert przy wsparciu ze strony działu ofertowego, prezentowanie ich klientom oraz prowadzenie negocjacji.

· Oferowanie najlepszych kompleksowych rozwiązań dla klientów włączając w to urządzenia, sterowanie oraz instalacje hydrauliczne.

· Wsparcie klienta od strony technicznej oraz handlowej i zapewnienie mu kompleksowej obsługi, dzięki współpracy z instalatorami, projektantami, inwestorami, itd.

· Budowanie wzajemnego zaufania z klientami i dbanie o jakość podejmowanych działań oraz obsługę klienta.

· Regularne raportowanie kluczowych wskaźników sprzedaży oraz monitorowanie trendów rynkowych.

Wymagania

· Wykształcenie kierunkowe o specjalizacjo klimatyzacja, chłodnictwo, wnetylacja, ciepłownictwo lun budowa maszyn i urządzeń.

· Doświadczenie w sprzedaży sprzętu technicznego B2B, poparte sukcesami.

· Znajomość techniczną produktów takich jak systemy chłodnicze, zawory, sprężarki, systemy HVAC, pompy ciepła lub produkty o charakterystyce mechanicznej / hydraulicznej.

· Znajomość języka angielskiego ( minimum komunikatywny poziom pozwalający na rozmowę w tym języku).

· Prawo jazdy kat.B

· Umiejętności nawiązywania trwałych relacji z klientami komercyjnymi i przemysłowymi.

· Kultura komunikacji oraz uczciwość, a także charakteryzuje Cię zdolność radzenia sobie z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami.

· Samodzielnośc i dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz kompleksowe świadczenia i programy, które pomagają naszym pracownikom rozwijać się zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym
· samochód służbowy również do użytku własnego,
· pakiet technicznych szkoleń,
· narzędzia pracy tj. laptop i telefon,
· pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie,
· dodatkowe kursy językowe oraz programy wspierające prawników,
· umowa o pracę,
· bonus roczny

607864072