290
268
226

Asystent Projektanta instalacji HVAC/stażysta

Pracownia Projektowa INSTALATOR Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 07.08.2024 00:00

Opis stanowiska

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, chłodniczych oraz wentylacji i klimatyzacji a także sieci zewnętrznych. Atutem naszej firmy jest dynamiczne wsparcie rozwoju zawodowego który umożliwia doświadczony zespół projektowy. Opracowujemy projekty w zróżnicowanych obiektach, takich jak budynki handlowe, apartamentowce, przemysłowe, serwerownie czy laboratoria, zlokalizowane w Polsce i za granicą. Projekty opracowujemy w nowoczesnym oprogramowaniu BIM, m.in. w programie Revit. Oferujemy miłą atmosferę pracy oraz dostęp do szkoleń branżowych.

Opis stanowiska:
- Miejsce pracy: stacjonarnie w biurze w Warszawie
- Wymiar pracy: część etatu/etat - w zależności od preferencji kandydata

Wymagania

Wymagane umiejętności:
- Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewne (zapraszamy również studentów ostatniego roku)
- Obsługa programu AutoCad i Revit
- Kreatywność w projektowaniu

Mile widziane umiejętności
- Staż pracy na stanowisku asystenta projektanta
- Obsługa programu InstalSoft, Audytor
- Język Angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
- Udział w ciekawych projektach w kraju i za granicą
- Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie
- Szkolenia
- Praca w biurze w centrum miasta

609121146