274
276
226

Asystent Projektanta instalacji HVAC

Pracownia Projektowa INSTALATOR Sp. z o.o.

Kielce, Świętokrzyskie

Ważna do: 31.05.2023 00:00

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
- Opracowanie koncepcji projektowej
- Udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej, wykonawczej

Wymagania

Wymagane umiejętności:
- Ukończone studia na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewne (zapraszamy również studentów ostatniego roku)
- Obsługa programu AutoCad
- Kreatywność w projektowaniu

Mile widziane umiejętności
- Staż pracy na stanowisku asystenta projektanta
- Obsługa programu Revit, Ventpack
- Obsługa programu InstalSoft, Audytor
- Język Angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
- Udział w ciekawych projektach
- Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie
- Szkolenia
- Wysoki standard biura w centrum miasta