226
276

Asystent projektanta instalacje sanitarne i HVAC

Pracownia Projektowa INSTALATOR Sp. z o.o.

Kielce, Świętokrzyskie

Ważna do: 31.08.2023 00:00

Opis stanowiska

• Sporządzanie projektów instalacji sanitarnych i HVAC dla wszystkich etapów inwestycji,
• Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów,
• Udział w nadzorach autorskich na budowie,
• Reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria Środowiska,
• Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Chęć samokształcenia i zdobywania wiedzy,
• Bardzo dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych InstalSoft, Ventpack, Arcadia, mile widziana znajomość programu Revit,
• Samodzielność w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych,
• Znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

• Pracę przy ciekawych projektach,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Przyjazną atmosferę i warunki pracy oraz dobre warunki finansowe pracy .

603899397