265
226
269

Asystent projektanta

Pracownia Projektowa INSTALATOR Sp. z o.o.

Kielce, Świętokrzyskie

Ważna do: 30.09.2019 00:00

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
- opracowanie koncepcji projektowej
- udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej, wykonawczej

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w kierunku inżynierii środowiska lub pokrewne
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy w zespole,
• Znajomość pakietu Office
• Mile widziana znajomość programów AutoCAD
Revit MEP
• Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
•Komunikatywność,
•Dyspozycyjność,
•Samodzielność,

Oferujemy

Oferujemy:
•Umowę o pracę na czas nieokreślony,
•Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym , dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
•Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
•Możliwość pracy przy interesujących projektach,
•Możliwość rozwoju osobistego,
•Dobre wynagrodzenie – adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
•Niezbędne narzędzia pracy, samodzielność przy realizacji zadań,
•Przyjazną atmosferę pracy.

+48 41 368 16 50