Firma Mitsubishi Electric zorganizowała w marcu wyjazd dla swoich Partnerów do Japonii, który odbył się w dniach 13-19 marca 2016 r. Zaproszeni odwiedzili dwie fabryki urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric w miastach: Shizuoka i Wakayama. Goście zostali zaproszeni również do globalnej Centrali Mitsubishi Electric w Tokio.

Z wizytą w japońskich fabrykach Mitsubishi Electric.

Na wyjazd, którego celem było przede wszystkim zaprezentowanie japońskich fabryk urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric zaproszeni zostali projektanci oraz klienci polskiego oddziału firmy. Był to pierwszy wyjazd do Japonii, jaki Mitsubishi Electric Oddział w Polsce zorganizowała dla swoich Partnerów.W fabrykach w Shizuoka i Wakayama goście mieli okazję obejrzeć proces produkcji urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric.

Na własne oczy mogli przekonać się o najwyższych standardach towarzyszących produkcji urządzeń Mitsubishi Electric. W Centrali Mitsubishi Electric goście spotkali się z kierownictwem firmy. Została im tam również pokazana prezentacja przedstawiająca korporację oraz jej zakłady produkcyjne. Wizycie w japońskich fabrykach i Centrali towarzyszył także bogaty program aktywności, wśród nich była m.in. wizyta w Kioto. Fabryki urządzeń Mitsubishi Electric (LES) w Japonii to dwa z czterech zakładów produkcyjnych  firmy. Pozostałe zakłady mieszczą się w Szkocji oraz Tajlandii.  

 

Sprawdź ofertę Mitsubishi Electric