Aquarea Smart Cloud CZ-TAW1, narzędzie do sterowania systemami ogrzewania i CWU Panasonic będzie kompatybilne z IFTTT, zaawansowaną aplikacją, znaną również pod nazwą ‘If This, Then That’. Jej intuicyjny interfejs sprawia, że IFTTT jest bardzo praktycznym dodatkiem do nowoczesnych systemów sterowania.

Usługa Panasonic Aquarea Smart Cloud zintegrowana z aplikacją IFTTT
  • IFTTT kompatybilna z modułem Aquarea Smart Cloud CZ-TAW1
  • Wygoda i oszczędność czasu
  • Wstępnie zaprogramowane ustawienia, które można dostosować do potrzeb użytkowników

Usługa internetowa IFTTT służy do tworzenia szeregu prostych funkcji warunkowych zwanych apletami. Są one zwykle wstępnie zaprogramowane w celu ułatwienia użytkowania. Każdy aplet składa się z dwóch części: warunku (if this) i akcji (then that), co pozwala użytkownikom ustalić szereg działań, które są aktywowane za pomocą jednego polecenia.

Aquarea Smart Cloud umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi funkcjami związanymi z ogrzewaniem i CWU, a także do monitorowania zużycia energii. Dzięki integracji z IFTTT, użytkownicy mają jeszcze szybszy i łatwiejszy dostęp zarówno do Aquarea Smart Cloud, jak i do wielu podobnych usług za pomocą jednego przycisku lub kontroli głosowej. IFTTT obsługuje ponad 600 aplikacji, zapewniając wygodę i proste sterowanie różnymi systemami inteligentnego domu.

IFTTT w połączeniu z Aquarea umożliwia zdefiniowanie zarówno prostych instrukcji, takich jak włączanie i wyłączanie ogrzewania, jak i tych bardziej skomplikowanych, np. wysyłanie e-maili lub powiadomień o błędach. Ponadto można połączyć ze sobą różne elementy inteligentnego domu, aby zaprogramować określony tryb, np. zmienić temperaturę i włączyć światło w zależności od warunków pogodowych na zewnątrz.

aplikacja aquarea panasonic

Innowacyjna technologia IFTTT jest bardzo wygodna w użyciu, umożliwia automatyczne uruchomienie sekwencji działań poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Aplikację można obsługiwać za pomocą smartfonu czy tabletu. Oznacza to, że cały szereg działań może zostać uruchomiony zanim użytkownik przekroczy próg swojego domu. IFTTT to nieskomplikowany sposób na automatyczne uruchomienie powtarzalnych zadań, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.

IFTTT jest prosta w obsłudze i niezwykle przydatna. To idealny dodatek dla użytkownika Aquarea Smart Cloud, ponieważ nie wymaga dużej wiedzy technologicznej, aby skorzystać z jej udogodnień.

Panasonic