Panasonic Marketing Europe GmbH Oddział w Polsce - logo

Panasonic Marketing Europe GmbH Oddział w Polsce

Wołoska 9a
02-583 Warszawa
Panasonic Corporation

Od momentu założenia firmy w 1918 roku, wszyscy w firmie Panasonic dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom lepszy standard życia, nasze działania zawsze koncentrują się wokół jednej idei: ludzi, pozwala to nam ukierunkować je na jakość ich życia. Ciągle rozwijamy nasze innowacyjne technologie elektroniczne, które umożliwiają nam tworzenie szerokiej gamy produktów, systemów i usług, zaczynając od elektroniki użytkowej, a kończąc na urządzeniach przemysłowych, materiałach budowlanych i produktach mieszkaniowych. Stale będziemy ciężko pracować, aby oferować naszym konsumentom nową jakość, zapewniającą lepsze życie w różnych przestrzeniach i obszarach — w domach, społecznościach, przedsiębiorstwach, w podróży i podczas korzystania z pojazdów, wszystko to po to aby realizować ideę lepszego życia i lepszego świata dla każdego klienta.

Panasonic Europe Ltd.

Panasonic działa w ponad 35 krajach Europy i Wspólnoty Niepodległych Państw. Jego europejska siedziba znajduje się w Bracknell (UK), a działy marketingu, sprzedaży i inne ulokowane zostały w niemieckim mieście Wiesbaden.
W Europie i Wspólnocie Niepodległych Państw, w działach sprzedaży, marketingu, produkcji, wzornictwa, jak również w centrach badań i rozwoju oraz podmiotach wspierających Panasonic zatrudnia ponad 11000 ludzi.
Panasonic rozpoczął działalność biznesową w Europie w 1962 r., wraz z otwarciem pierwszego biura sprzedaży w Hamburgu (Niemcy).

Panasonic Marketing Europe GmbH – Oddział w Polsce
Warszawa, ul. Wołoska 9a
(22) 338 11 00

Dane adresowe:
Wołoska 9a
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Panasonic Marketing Europe GmbH Oddział w Polsce:
Producent:
  • Centrala -> Centrala z odzyskiem ciepła, rekuperatory
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory kompaktowe
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory multisplit
  • Klimatyzatory -> Systemy VRV, VRF, VAV...
  • Kurtyny powietrza -> Kurtyny powietrza elektryczne
  • Pompy -> Pompy ciepła