Ventpack jest jednym z najbardziej popularnych na rynku programów wspomagających projektowanie instalacji HVAC w technologii CAD&BIM - teraz został wzbogacony o biblioteki produktów z oferty firmy Lindab.

W bibliotekach programu znaleźć można szeroką gamę produktów oferowanych przez Lindab: nawiewniki teatralne i wyporowe, nawiewniki sufitowe, nawiewniki ścienne, dysze nawiewne, kratki nawiewne, anemostaty sufitowe do montażu widocznego, tłumiki elastyczne, zawory.


Korzystając z managera bibliotek FLM w łatwy sposób można konfigurować elementy Lindab zmieniając ich właściwości, parametry, a także dodając akcesoria. Każdy element został zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi restrykcjami z kart katalogowych, dlatego też korzystając z biblioteki Lindab w Ventpack, użytkownicy posiadaja dostęp do najnowszej i najbardziej aktualnej oferty produktowej. Dodane produkty występują również na platformie doborowej www.lindqst.com, na której możliwy jest profesjonalny dobór lub sprawdzenie punktów pracy tych elementów.

Dzięki stosowaniu biblioteki Lindab oraz zaawansowanych funkcji rysunkowych Ventpack, możliwe jest efektywne projektowanie prostych, jak i zaawansowanych, wielokondygnacyjnych instalacji wentylacyjnych, oddymiających i klimatyzacyjnych.


Biblioteki produktów Lindab dostępne są dla Ventpack pracującego w dwóch najbardziej popularnych środowiskach graficznych CAD: BricsCAD i AutoCAD. Gotowe instalacje można eksportować do formatu .rvt i IFC (wersja Premium Ventpack).

 

Dowiedz się więcej