W dniach 21-22 kwietnia 2016 r. odbyła się pierwsza Konferencja Partnerska Mitsubishi Electric (Living Environment Systems). Impreza zorganizowana została dla 100 największych Partnerów firmy, których zaproszono do hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.

Pierwsza Konferencja Partnerska Mitsubishi Electric.

Odbywająca się 21-22 kwietnia konferencja była pierwszym w historii spotkaniem największych Klientów oddziału polskiego Mitsubishi Electric. Podsumowywała ona pierwszy rok działalności bezpośredniej Mitsubishi Electric (Living Environment Systems) w Polsce. Podczas dwudniowego spotkania Partnerzy Mitsubishi Electric zapoznali się z nowościami marki na rok 2016/2017, otrzymali informacje na temat oddziału polskiego firmy. Mieli także okazję po raz pierwszy spotkać się z wszystkimi pracownikami Mitsubishi Electric.

 Wszystkie firmy uczestniczące w konferencji na zakończenie uroczystej Gali otrzymały Certyfikaty Autoryzacyjne na rok 2016. Dodatkowo nagrody oraz pamiątkowe statuetki zostały wręczone trzem największym Partnerom Mitsubishi Electric w roku 2015. Otrzymały je: Wienkra Sp. z o.o., Went-Serwis Krzysztof Urbanik oraz Klimanet S.C. Nagrodę specjalną – za ponad 20-letnią współpracę z marką Mitsubishi Electric - otrzymała firma Radet. 

Poza programem oficjalnym goście mogli korzystać z szeregu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Były wśród nich zajęcia na strzelnicy, kurs sushi, zabiegi SPA, jazdy samochodami Mitsubishi. Niespodzianką inaugurującą wieczór galowy był koncert zespołu Kombii. Po występie wszyscy członkowie zespołu podpisywali płyty, które były upominkami dla gości. 

 

Sprawdź ofertę Mitsubishi Electric