Panasonic zaprezentuje rozwiązania chłodnicze CO2 na wirtualnych targach ATMO 2021 jako wystawca Premium 


Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprezentuje swoje rozwiązania dla Cold Chain na corocznych wirtualnych Targach Naturalnych Czynników Chłodniczych ATMO, organizowanych przez Shecco, które odbędą się w dniach 30-31 marca 2021 r. Jako wystawca Premium, Panasonic zaprezentuje swoje agregaty skraplające CO2 serii CR, które zapewniają niezawodne i zrównoważone, bezpieczne chłodzenie wykorzystujące wolny od patentów, czynnik chłodniczy.

atmo vritual

Rozwiązania chłodnicze CO2 firmy Panasonic są idealne dla przestrzeni komercyjnych takich jak supermarkety, stacje benzynowe, kawiarnie, chłodnie w hotelach i restauracjach. Sprawdzą się również w procesach przemysłowe w sektorach spożywczym czy medycznym. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w pracy z chłodnictwem CO2, Panasonic docenia gaz ziemny dzięki jego niskiemu współczynnikowi GWP. Dodatkowo, w porównaniu z innymi gazami naturalnymi, CO2 nie jest ani toksyczny, ani łatwopalny.

W wirtualnych targach ATMO będziemy uczestniczyć już po raz drugi. Doceniamy w nich możliwość nawiązania kontaktu z naszymi cenionymi klientami. Udział w wydarzeniu zapewnia nam również dostęp do osób zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat naszych innowacyjnych rozwiązań, komentuje Benjamin Tissot, Key Account Manager CO2 Panasonic Heating & Cooling Solutions. Nasza zaawansowana technologia CO2 Refrigeration jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, które jest zgodne z naszą Wizją Środowiskową 2050, zakładającą zmniejszenie ilości zużywanej energii i wykorzystanie czystej energii, dodaje Tissot.

Podczas swojego drugiego wirtualnego wydarzenia ATMO uwzględniło opinie wystawców i uczestników, aby ulepszyć funkcjonalność platformy w celu zapewnienia zainteresowania wydarzeniem. 24-godzinne wydarzenie na żywo pozwoli uczestnikom na interakcję z firmą Panasonic poprzez czat w czasie rzeczywistym, audio i video 1-na-1. Nowością na stoisku Panasonic w tym roku będzie również zintegrowana sala konferencyjna, w której odbywać się będą spotkania i prezentacje umożliwiające szersze dyskusje.

Najnowsze informacje na temat rozwiązań chłodniczych CO2 firmy Panasonic można znaleźć na stronie internetowej www.aircon.panasonic.eu. Więcej informacji na temat wydarzeń ATMO można znaleźć na stronie. www.atmo-vts.com.