Panasonic zaprezentował zespół zbiorników PAW-TD20B8E3-1 do instalacji z pompami ciepła Aquarea typu monoblok. Rozwiązanie łączy w jednej obudowie zasobnik do podgrzewania c.w.u. oraz zbiornik buforowy, który umożliwia ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń. System pracuje także przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych, nie zajmując dużo miejsca, a przy tym świetnie sprawdza się w nowych oraz modernizowanych instalacjach.

Panasonic przedstawia Zespół Zbiorników Kombo - zasobnik CWU i zbiornik buforowy w jednym urządzeniu

Zespół Zbiorników Kombo w jednej obudowie mieści 185-litrowy zasobnik ciepłej wody oraz 80-litrowy zbiornik buforowy magazynujący ciepło odpadowe. Taca ociekowa oraz obudowa zewnętrzna wykonane zostały z ocynkowanej stali, zapewniając trwałość i ochronę, a także możliwość długiej eksploatacji. Ponadto, rozwiązanie gwarantuje oszczędność miejsca, dzięki połączeniu dwóch urządzeń w jedno. Zespół zbiorników oraz agregat Aqurea typu monoblok są dobrym rozwiązaniem zarówno dla nowych, jak i modernizowanych instalacji.

Panasonic Kombo to rozwiązanie efektywne, przyjazne środowisku oraz zaprojektowane z myślą o prostym montażu i konserwacji. Konieczne jest jedynie podłączenie do instalacji wodnej. Czas i koszty montażu zostały ograniczone, dzięki umiejscowieniu złącz w przedniej, górnej części zbiornika. Model jest wyposażony w zamontowany fabrycznie zawór trójdrogowy i pompę klasy A.

Ważną zaletą nowego zbiornika jest to, że jego instalacja nie wymaga posiadania certyfikatu F-gaz. Dzięki temu montaż może być przeprowadzony przez hydraulika.

Zespół Zbiorników Kombo PAW-TD20B8E3-1 to ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie, idealne dla użytkowników oczekujących trwałego i efektywnego rozwiązania.

 

Dowiedz się więcej