W ofercie Panasonic pojawiły się nowe jednostki zewnętrzne z linii Mini PACi Elite oraz Standard.

Nowość od Panasonic - klimatyzatory komercyjne Mini PACi

Panasonic wprowadził do oferty nowe jednostki zewnętrzne z linii Mini PACi Elite oraz Standard. Agregaty dostępne są w wariantach od 3,6 do 6,0 kW - przeznaczone dla małych obiektów komercyjnych. Nowe urządzenia posiadają nową konstrukcje i sprężarkę najnowszej generacji, dzięki czemu oferują wyższą wydajność w mniejszej obudowie.

Nowa linia agregatów Mini PACi Elite z serii PE2 obejmuje dwa modele Standard o mocach 6 kW i 7 kW oraz trzy modele Elite o mocach 3,6 kW, 5 kW i 6 kW. Urządzenia zostały zaprojektowane, by sprawdzały się w niewielkich biurach i obiektach handlowych. Kompaktowe wymiary i niewielki ciężar urządzenia pozwalają na ich instalację na małej przestrzeni. Wspomniane cechy oraz przewody o długości 40m pozwalają instalatorom na większą elastyczność w projektowaniu układów. Agregaty mogą być zintegrowane z jednostkami wewnętrznymi - kanałowymi, ściennymi, sufitowymi oraz kasetonowymi.

Ponadto w nowych jednostkach zewnętrznych PACi udoskonalono konstrukcję. Urządzenia posiadają sprężarkę najnowszej generacji, nowy wymiennik ciepła oraz większy wentylator, co pozwoliło uzyskać wysokie wartości współczynnika SEER: A++ i SCOP: A++. Jednocześnie urządzenia zapewniają szeroki zakres pracy - ogrzewanie przy temperaturach rzędu do -20°C i chłodzenie przy temperaturze zewnętrznej nawet 46°C.

Seria PE2 Elite jest kompatybilna ze sterownikiem CZ-RTC5A, który gwarantuje użytkownikom pełną kontrolę nad systemem klimatyzacji i ogrzewania. Jego funkcjonalności pozwalają na łatwe programowanie timera i wprowadzanie nastaw jednostki wewnętrznej. Wyświetlacz sterownika zapewnia także możliwość kontroli zużycia energii w systemie i ograniczenia jej za pomocą programatora.

Nowe jednostki zewnętrzne Mini PACi obejmują modele:

  • Elite: U-36PE2E5A, U-50PE2E5A, U-60PE2E5A
  • Standard: U-60PEY2E5, U-71PEY2E5

 

 

Dowiedz się więcej