Nowe rozwiązania dla komercyjnych klimatyzatorów LG to nowość w branży HVAC - kompaktowa jednostka zewnętrzna umożliwia osiągnięcie najlepszej wydajności. Uniwersalne agregaty z tegorocznej oferty można łączyć w różnych konfiguracjach, co pomoże w osiągnięciu wymaganego komfortu w dowolnym pomieszczeniu. Systemy CAC stały się wiodącym rozwiązaniem jeśli chodzi o instalacje w domach i firmach na całym świecie.

lg cac wariantyRóżne konfiguracje w urozmaiconych przestrzeniach - takie możliwości gwarantuje zmodernizowany system klimatyzacji CAC

Wszystkie budynki w zależności od swojego przeznaczenia, wielkości i typu konstrukcji mają osobne wymagania dotyczące wydajności i konfiguracji systemu, a urządzenia komercyjne LG CAC odpowiadają wielu z nich. 45 jednostek wewnętrznych i 17 zewnętrznych - obsługa takiej ilości urządzeń była możliwa we wcześniejszych wariantach komercyjnych systemów klimatyzacji. Rozwiązanie proponowane przez LG zostało zmodernizowane, aby umożliwić projektantom systemu i właścicielom budynków wybór wydajniejszych rozwiązań klimatyzacyjnych, dzięki czemu pozwala na obsługę 93 jednostek wewnętrznych i z zaledwie 5 jednostkami zewnętrznymi.

lg cacNowe jednostki CAC optymalizują efektywność i wydajność systemu

Szeroka gama modeli zapewnia klientom bardziej zindywidualizowane rozwiązania, które potrafią spełnić wszystkie potrzeby. Wysokowydajne modele H-Inverter oferują o 17% wyższą wydajność grzewczą w niskich temperaturach otoczenia oraz o 7% wyższą wydajność chłodniczą w warunkach przeciążenia. Instalując standardowe jednostki o szerokim zastosowaniu, obiekty mogą korzystać z dłuższych rur do 85m o szerszym zasięgu działania. Kompaktowe i łatwe w montażu urządzenia optymalnie wykorzystują przestrzeń montażową, oferując jednocześnie rury o długości do 50m. Kompaktowe jednostki zewnętrzne redukują również wysokość całkowitą i powierzchnię o 40%, aby zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni i ułatwić instalację. Każdy z tych modeli jednostek jest dostępny w szerokim zakresie wydajności i zapewnia doskonałą klasę SEER i SCOP w różnych obiektach. LG oferuje również różnorodne i stylowe jednostki wewnętrzne, aby sprostać wymaganiom każdego wnętrza. W połączeniu z centralą wentylacyjną, system CAC okazuje się być bardziej wytrzymałym i wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego środowiska.

lg cac compressor r1Funkcje takie jak sprężarka LG R1 sprawiają, że komercyjne systemy LG są optymalnym rozwiązaniem.

Jak w przypadku każdego z rozwiązań HVAC produkcji LG Electronics, jednostki komercyjne oferują innowacje i korzyści, których klienci oczekują od LG. Nowa sprężarka LG R1 o specjalnej konstrukcji pozwala na cichą pracę z optymalną wydajnością. Ta opatentowana hybrydowa sprężarka spiralna LG ma również prostszą, bardziej stabilną strukturę oraz jest bardziej wytrzymała i niezawodna. Inteligentna kontrola Dual Sensing jest w stanie wykryć zarówno temperaturę, jak i wilgotność, aby odpowiednio dostosować temperaturę parowania i zapewnić bardziej komfortowe środowisko z wyższą wydajnością. Technologia czujników systemu LG jest również w stanie wykryć obecność osób w pomieszczeniu lub przestrzeni, aby dostosować ogrzewanie i chłodzenie w zależności od tego, czy przebywają tam ludzie, czy nie. System można również skonfigurować tak, aby regulował przepływ powietrza i osiągał temperatury docelowe w określonych przedziałach czasowych w zależności od liczby osób przebywających w pomieszczeniu. Ponadto, system klimatyzatorów komercyjnych LG może jednocześnie wykrywać temperaturę i ciśnienie w celu szybszej i bardziej precyzyjnej regulacji temperatury. System może być również eksploatowany z bardziej przyjaznym dla środowiska czynnikiem chłodniczym R32. Dzięki aplikacji LG ThinQ i możliwości podłączenia centralnego sterownika, wydajność, komfort i wygoda pracy urządzenia jest nie do zastąpienia.

Niezależnie od tego, czy zarządzasz powierzchnią biurową lub handlową, czy też utrzymujesz swój dom w komfortowych warunkach, klimatyzatory LG CAC dają klientom więcej możliwości.

Więcej informacji znaleźć można na stronie https://strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/artykuly/nowe-systemy-komercyjne-lg-cac-to-wieksza-korzysc-dla-klienta/