Z przyjemnością prezentujemy nową odsłonę strony internetowej poświęconej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła firmy Bartosz.

Nowa strona internetowa firmy Bartosz!

Nowoczesny wygląd, ulepszona funkcjonalność i oferta zaprezentowana w przystępny sposób, a to wszystko po to, by maksymalnie ułatwić korzystanie z informacji dostępnych na stronie. Nowa wersja serwisu przystosowana jest nie tylko do przeglądarek wyświetlanych na komputerach, ale także tabletach oraz smartfonach. Rozwiązanie to zapewnia łatwy dostęp do materiałów niezależnie od miejsca, w którym Użytkownik się znajduje. Wizyta u klienta lub spotkanie na budowie? To już nie problem! Teraz wszystkie materiały zawsze będą w zasięgu ręki.

Nowy serwis, to nie tylko odmieniony wygląd. Firma Bartosz zadbała o to, by strona była bazą wiedzy na temat dziedziny, którą zajmuje się od kilkunastu lat. Dlatego na stronie pojawił się BLOG, na którym regularnie publikowane będą odpowiedzi na najczęstsze pytania oraz omówione zostaną najważniejsze zagadnienia w branży wentylacyjnej. Zachęcamy wszystkich użytkowników do aktywnej współpracy przy tworzeniu strony, wszelkie pytania można przesyłać na adres: marketing@bartosz.com.pl. Eksperci firmy Bartosz chętnie podzielą się wiedzą, a odpowiedź zaprezentowana zostanie w przystępny sposób na stornie internetowej.

Źródło: Firma BARTOSZ


Zobacz nową stronę firmy Bartosz