Nowa oferta klimatyzatorów pokojowych RAC 2018 to ciche i inteligentne urządzenia pracujące w oparciu o ekologiczny czynnik R32. Ponadto, dla jeszcze wyższej efektywności energetycznej, klimatyzatory zostały wyposażone w nowe sprężarki Dual Inverter.

Na uwagę zasługują przede wszystkim ulepszone serie Artcool, Deluxe oraz Standard Plus. Seria Artcool jest rozwiązaniem premium, z którego emanuje wyrafinowanie i luksus, a jej elegancki design nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny styl. Deluxe i Standard Plus to z kolei zaawansowana technologia z rozbudowanymi możliwościami sterowania w klasycznej,  dobrze znanej obudowie.

Nowości z oferty LG pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 oraz sprężarki inwerterowe DUAL Inverter, zużywające o 70% mniej energii, a jednocześnie zapewniające o 40% szybsze chłodzenie (w porównaniu do urządzeń RAC bez inwertera). Dodatkowo nowa technologia sprężarki LG pozwala na pracę przy bardzo niskim poziomie hałasu, co umożliwia użytkownikom niezakłócony najmniejszym szumem relaks lub odpoczynek. Trwałość i niezawodność sprężarki zapewnia 10-letnia gwarancja

Urządzenia wyposażone są również w funkcję Active Energy Control (Aktywna Kontrola Zużycia Energii), która dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność urządzenia, sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki.

Zdrowe powietrze w pomieszczaniach pomogą zapewnić klimatyzatory Artcool i Deluxe, które są wyposażone w funkcję jonizacji powietrza. Ponad 3 miliony jonów chroni użytkowników przed zapachami i szkodliwymi substancjami, sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator, ale także jego bezpośrednie otoczenie. Z pomocą klimatyzatorów możemy zagwarnatować sobie czyste i bezpieczne środowisko.

Dużym udogodnieniem jest możliwość sterowania klimatyzatorami z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS, dzięki darmowej aplikacji LG Smart ThinQ w języku polskim. Poza  komfortem i wygodą sterowania, aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. o programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.

Kompleksowa oferta klimatyzatorów pokojowych, multi split oraz komercyjnych oraz pomp ciepła dostępna jest w najnowszym katalogu oraz Cenniku 2018, obowiązującym od 1 kwietnia b.r.  Zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi Dystrybutorami LG.

 

Dowiedz się więcej