W dniach 1-2 marca 2016 roku w Warszawie odbywają się targi Forum Wentylacja & Salon Klimatyzacja 2016. Tegoroczna edycja targów jest drugą w historii, w której firma Mitsubishi Electric weźmie udział.

Mitsubishi Electric zaprasza na Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2016.

Impreza jest okazją do zaprezentowania najnowszych produktów i rozwiązań marki. W tym roku Mitsubishi Electric zaprasza na stanowisko nr 51, zlokalizowane dokładnie w tym samym miejscu hali wystawowej, jak w roku ubiegłym.Na targach firma przedstawi produkty wszystkich kategorii produktowych oferowanych w Polsce: od Serii M – przeznaczonej do mieszkań i małych biur czy kancelarii, przez serię Mr. Slim do zastosowania zwłaszcza w większych biurach, sklepach, czy pomieszczeniach technicznych i serwerowniach, po systemy City Multi VRF do użytku w budynkach biurowych, hotelach bądź szpitalach.

Poza wymienionymi produktami na stoisku Mitsubishi Electric prezentowane są również urządzenia wentylacyjne Lossnay, a także pompy ciepła ECODAN oraz wysokiej klasy suszarki do rąk – Jet Towel. W tym roku na swoim stanowisku poza kilkudziesięcioma obecnymi na stałe w ofercie urządzeniami Mitsubishi Electric przedstawi kilka nowości, w tym najnowsze jednostki kasetonowe do zabudowy w suficie podwieszanym o rozmiarze rastra euro Serii M oraz City Multi VRF, a także urządzenie wentylacyjne Lossnay VL-220.Nowość – kaseta SLZ-KF 600 mm x 600 mm Serii M nominowana została do Konkursu na Najciekawszy Produkt 2016. 

Lokalizacja Targów: Centrum MT Polska, Warszawa, ul. Marsa 56C. Stoisko 51.