274
269

Masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym i znasz się na urządzeniach klimatyzacyjnych? Ta praca jest dla Ciebie!

Firma Lindab prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko kierownika produktu urządzeń klimatyzacyjnych. Prócz doświadczenia kandydat powinien wykazywać dużą samodzielnością, kreatywnością oraz konsekwencją w działaniu. Jeśli uważasz, że właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem - sprawdź co oferuje Linadb!

OPIS STANOWISKA:

  • kierowanie Działem Urządzeń Klimatyzacyjnych,
  • analiza rynku i tworzenie prognoz sprzedaży,
  • kontakty z klientami w zakresie działu urządzeń klimatyzacyjnych,
  • dobory techniczne urządzeń,
  • tworzenie ofert handlowych dla partnerów handlowych i ofert obiektowych,pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych finansowych i ilościowych,budowanie marki produktowej,
  • koordynacja działań marketingowych dla urządzeń klimatyzacyjnych.

WYMAGANIA, KTÓRE STAWIA LINDAB:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska),
  • min. dwuletnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość rynku produktów urządzeń klimatyzacyjnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole i mobilizacji do wykonania wyznaczonych zadań.

NA TYM STANOWISKU LINDAB OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji i uzależnione od wyników pracy,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport),
  • ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@centrumklima.pl

Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"

Aplikuj już teraz, a może to właśnie Ty dołączysz do Teamu Lindab
rekrutacja@centrumklima.pl

Komentarze