Firma Lindab w ramach comiesięcznego cyklu „Premiery Lindab 2021” zaprezentowała kolejną premierę. Do oferty klimatyzatorów wprowadzone zostały nowe urządzenia marki Mistral: klimatyzatory ścienne, kanałowe i kasetonowe typu split.

marcowe premiery lindab Foto: Lindab

 

Harmonijne połączenie nowoczesnej technologii i funkcjonalnej estetyki

Rodzina klimatyzatorów Mistral powiększa się o nowe typoszeregi w klasach energetyczności: A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania, w następujących wydajnościach:

od 2,6 do 6,8 kW  - klimatyzatory ścienne 

od 3,4 do 10,5 kW - klimatyzatory kanałowe 

od 3,4 do 12,3 kW - klimatyzatory kasetonowe

 

Nowe rozwiązania i funkcje dla użytkowników:

  • Gentle Wind. W porównaniu do zwykłych klimatyzatorów, w których nawiew jest zbyt intensywny, delikatny podmuch powietrza cicho schładza pomieszczenie.
  • 7 prędkości wentylatora. Funkcja umożliwia minimalizację zużycia energii i znaczne ograniczenie hałasu.
  • Automatyczny ruch żaluzji. Sterowanie ruchem zarówno żaluzji pionowych, jak i poziomych pozwala użytkownikowi ustawić kierunek nawiewanego powietrza.
  •  Timer / programator czasowy.
  • Odporność na rdzę. Odporna na rdzewienie technologia "gold fin" parownika sprawia, że urządzenie nie koroduje, funkcja ta w znaczący sposób przedłuża żywotność urządzenia.
  • Autodiagnostyka. W razie awarii urządzenie wykonuje autodiagnostykę i wyświetla odpowiedni kod błędu, dzięki czemu problem jest precyzyjnie zdefiniowany, a sama naprawa szybsza i tańsza.

klimatyzator mistralFoto: Lindab

Przydatne rozwiązania i funkcje dla instalatorów:

  • Łatwy dostęp do filtra. W standardowych klimatyzatorach dostęp do filtrów jest utrudniony, gdyż znajdują się one najczęściej pod przednim panelem. W nowym klimatyzatorze ściennym marki Mistral dostęp do filtra jest natychmiastowy, po uprzednim odblokowaniu zaczepów.
  • Stelaż montażowy wyposażony w stopki służące do odchylenia urządzenia na 12 cm od ściany
  • Szybki i łatwy dostęp w celach konserwacji i czyszczenia. Łatwy system demontażu lamelek to szybki dostęp do chłodnicy i tacy ociekowej.
  • Powiększony dostęp montażowy. Zwiększona przestrzeń montażowa to wygoda i szybkość montażu.

Mistral to znana, lubiana i ceniona przez użytkowników marka urządzeń klimatyzacyjnych, która jest obecna na rynku polskim od 2009 roku. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, wysoką energooszczędnością, cichą pracą, prostym montażem, minimalnym zakresem konserwacji oraz rozbudowanymi funkcjami dodatkowymi. To doskonałe rozwiązania dla klientów ceniących bardzo dobrą relację jakości do ceny. 

 

Więcej informacji na: https://mistral.lindab-polska.pl/